iPhone X Plus Geliyor!

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone X'in Plus modelinin geleceği ortaya çıktı. İşte iPhone X Plus ile ilgili detaylar...
05 Ekim 2017 15:03
iPhone X Plus Geliyor!
Apple’ın 2018 yılı planlarını tasvir eden 6.4 inçlik iPhone X Plus konsepti ortaya çıktı. iDropNews tarafından hazırlanan konsept acaba nasıl görünüyor?
 
İşte 6.4 inçlik iPhone X Plus!
 
Yaklaşık 10 ay önce KGI analisti Kuo’nun bildirdiği ve Apple’ın lansmanda açıkladığı üzere onuncu yıla özel iPhone modeli, 5.8 inç ekrana sahip. Fakat  hala 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip ekran hayalleri kurulmakta.
 
 
 
 
Nisan ayında iPhone 8/X’in tasarımını ilk kez paylaşan iDropNews sitesi 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için bir konsept hazırladı. Ekran boyutu dışında hiçbir şeyi değiştirilmeden hazırlanan bu konsept, iPhone X Plus olarak düşünülebilir.
 
 
Geçtiğimiz ay yayınlanan bir raporda büyük ekranlara talebin artması nedeniyle Apple’ın 6 içten daha büyük ekrana sahip yeni iPhone modeli üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Apple’ın 2018 yılında çıkacak iPhone modelleri konusundaki stratejisi bilinmiyor.
 
 
Şirketin gelecek yılki bütün iPhone modelleri için OLED ekrana geçeceği ile ilgili birçok rapor yayınlandı. Raporlardaki iddialar doğruysa Apple, gelecek yıl iPhone X tasarımını devam ettireceği 5.2 ve 6.4 inç boyutlarında iki model çıkarabilir.
 
shiftdelete
336212
Bu haberler ilginizi çekebilir