• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefon
  • iPhone X, Çıkmadan Önce Çalışırken Videosunu Çeken YouTuber, Babasını İşinden…

iPhone X, Çıkmadan Önce Çalışırken Videosunu Çeken YouTuber, Babasını İşinden Etti!

iPhone X daha çıkmadan önce iPhone X'un çalışır haldeki videosunu yayınlayan YouTuber babasını işinden etti. YouTuber'ın babası Apple'da mühendis olarak çalışıyordu.
29 Ekim 2017 10:12
iPhone X, Çıkmadan Önce Çalışırken Videosunu Çeken YouTuber, Babasını İşinden Etti!
Apple iPhone X üzerinde çalışmış ve yaklaşık da 4 yıldır Apple'da çalışan mühendisini, Youtuber kızı Brooke Amelia Peterson'ın viral olan videosu yüzünden kovdu. iPhone X çıkmadan önce Apple'ın merkezinde, sadece çalışan kodlarıyla erişilebilen iPhone X modelinin babasıyla birlikte videosunu çeken kız, resmen Youtube tutkusu yüzünden babasının başını yaktı diyebiliriz. 
 
Yine de, Apple bir nebze haklı gibi gözüküyor. Çünkü çalışanların çıkmamış cihazları sızdırmaları yasak. Ayrıca 4 yıldır Apple'da çalışan bir mühendisin, çalıştığı yerin kurallarını bilmesi ve buna göre kızını engellemesi gerekiyor. Ayrıca söz konusu viral video Apple Campus içerisinde çekilmiş durumda. Apple Campus'ün içerisinde zaten kamerayla çekim yapmak genel olarak yasak. Yani iki durumu birden ihlal etmiş oluyorlar. 
 

 
Ancak video Apple'ın uyarısı dahilinde hemen silinmişti. Apple'ın çalışanını kovacak kadar sert davranması yine de biraz ilginç. Yine de babasının başını yakan kız, babasının ve kendilerinin durumlarının iyi olduğunu ve o kadar üzgün olmadıklarını dile getiren de bir video yayınladı. Yani umarız bir dahaki sefere dikkatli olurlar.
 
 
 
webtekno
18465
Bu haberler ilginizi çekebilir