iPhone SE Plus Tasarımı iPhone X'in Küçük Versiyonu!

iPhone X'in küçük versiyonu olacak yeni iPhone SE Plus konsepti ortaya çıktı. İşte iPhone SE Plus'ın konsept tasarımı...
26 Eylül 2017 11:48
iPhone SE Plus Tasarımı iPhone Xin Küçük Versiyonu!
Apple kullanıcıları, uzun yıllardır küçük ekranlı telefonlar kullanmaya alışmışlardır. Bu nedenle iPhone X, çoğu Apple kullanıcısı için 5.8 inç ekranı ile fazlasıyla büyük gelebilir. Peki iPhone SE’nin kompakt tasarım anlayışı, iPhone X’in çerçevesiz ekranı ve güçlü özellikleri ile birleşseydi nasıl olurdu?
 
Curved’in son paylaştığı iPhone konsepti, çoğu Apple kullanıcısının hayallerini yansıtıyor olabilir. 4.7 inçlik OLED ekrana sahip iPhone SE Plus, iPhone X’da olduğu gibi çerçevesiz bir ekrana sahip ve ekranın üst kısmında Face ID, TrueDepth kamera ve sensörler için bir girinti bulunuyor.
 
 
iPhone SE Plus, abisinde olduğu gibi gücünü A11 Bionic işlemcisinden alıyor fakat daha düşük kapasiteli bir batarya ve RAM’e sahip. Fakat arkada Apple’ın ünlü portre modu için çift kamera yine bulunuyor.
 
iPhone SE Plus, sadece Curved’in hazırlamış olduğu bir konsept tasarım olsa da pek çok iPhone kullanıcısının düşünmeden alacağı bir akıllı telefon olabilir.
 
webtekno
Etiketler : Apple , iPhone SE Plus , iPhone X
933434
Bu haberler ilginizi çekebilir