iPhone SE Olduğu Söylenen Görüntüler Sahte Çıktı!

Apple'ın iPhone SE çıkaracağı hatta yeni telefonun görseli olduğu iddia edilen fotoğraflar sahte çıktı. İşte ayrıntılar...
13 Mayıs 2017 23:49
iPhone SE Olduğu Söylenen Görüntüler Sahte Çıktı!
Phone SE ile eski tasarımı yeni teknolojiyle birleştirerek bizleri şaşırtan Apple, uygun fiyatlı ve küçük ekranlı telefon 5C’den uzun yıllar sonra seriye devam etmişti. iPhone SE’nin yeni versiyonuna ait olduğu iddia edilen görsel ise kısa süre içerisinde büyük heyecan yarattı ancak daha sonrasında bu heyecan hayal kırıklığına dönüştü.
 
 
Söz konusu görselde iPhone 7s veya iPhone SE’nin yeni modeline ait olduğu söylenen arka kapaklar bulunuyor. N79 kod adlı cihazların ekranıyla ilgili bir bilgi de bulunuyor. Görseldeki kağıtta bu iPhone modelinde güçlendirilmiş Ion X camın kullanıldığı söyleniyor.
 
Buraya kadar her şey oldukça gerçekçi görünüyor fakat detaylara inildiğinde aslında durumun pek de öyle olmadığı görülüyor. Hem cihazlarla ilgili sızıntılar yapan hem de tasarımcı olan Benjamin Geskin, bu görselin yayılmasından kısa bir süre sonra bu cihazın sahte olduğunu kanıtlayan görseller paylaştı. Paylaştığı görsellerde aslında iddiaya konu olan bu cihazın iPhone’a oldukça benzeyen başka bir cihaz olduğu görülebiliyor. Telefonun alt kısmında yer alan bir işaret sayesinde görselin sahte olduğu anlaşılabiliyor. Sonuç olarak yeni bir iPhone SE modeli bekleyenlerin bir süre daha beklemesi gerekiyor.
 
 
log
Etiketler : Apple , iphone , iphone se
741763
Bu haberler ilginizi çekebilir