iPhone SE Çin'de Mağazalarda!

Apple'ın 21 Mart tarihindeki etkinlikte duyurması beklenen yeni iPhone SE, Çin perakende mağazalarında teşhire çıktı. İşte yeni iPhone SE!
15 Mart 2016 16:14
iPhone SE Çinde Mağazalarda!
Genelde, merakla beklenen cihazların sızıntıları ile karşılaşıyoruz ancak bu defa iPhone SE için bir sızıntıdan daha ötesi yaşandı.
 
Çin’de yer alan ve “Donanımın Silikon Vadisi” olarak tabir edilen bölgeye giden Çinli bir Youtuber, mağazanın birinde iPhone SE buluyor ve bununla ilgili bir video çekiyor.
 
Yayınlanan videoda Youtuber, iPhone SE modeline alelen ulaşıyor, hatta iPhone 5s ve iPhone 6s modelleriyle beraber karşılaştırma videosu çekiyor.
 
 
Aktarılan bilgilere göre iPhone SE; 12 MP kamera, Touch ID, 4 inç ekran, yuvarlatılmış çerçeve ve Apple A9 işlemciye sahip. Renk seçeneği olarak Rose Gold modelinin kaydedildiği videoda, ne yazık ki iPhone SE açılarak kullanılmıyor.
 
Dolayısıyla bu videonun gerçekçiliği ile ilgili şüpheler mevcut. Lakin, bu durum bir viral olsa dahi iPhone SE cihazının veya prototipinin bu denli açık bir şekilde herkese ulaştırılabiliyor olması, Apple için olumlu bir gelişme olmayacaktır.
 
Son olarak iPhone SE videosunu, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

shiftdelete
445965
Bu haberler ilginizi çekebilir