iPhone kullanıcıları, yeni iPhone 6 için tetikte

iPhone 5S muhteşem bir akıllı telefon, ancak o içerisinde barındırdığı güçlü donanımı dışarıya çok geniş bir çerçeveyle yansıtamıyor. 4 inç ekran boyutu birçok kişi için yeterli olsa da, büyük ekranlı akıllı telefonların tadına bakanlar artık bu ekran boyutuyla yetinemiyor.
27 Mart 2014 12:08
iPhone kullanıcıları, yeni iPhone 6 için tetikte

Analist Raymond James tarafından paylaşılan bir araştırma sonucu, Amerikalı iPhone kullanıcılarının daha büyük ekranlı bir iPhone için 100$ ekstra ücret ödemeye hazır olduğunu gösterdi. Araştırmaya dahil olan kullanıcılar doğrultusunda yapılan tümevarım sonucuyla, 4,7 ile 5,5 inç arasında değişen boyutta bir iPhone için 300$ peşin ücret ödeyerek 2 yıl kontrat imzalamayı kabul etmeye hazır olduğu öğrenildi.

 

Bu araştırma ne kadar doğrudur bilemiyoruz ama, 4 inç ekranın piyasadaki büyük ekranlı Android telefonlar düşünüldüğünde biraz küçük kaldığı artık ayan beyan ortada. Bakalım iPhone 6′da “tek elle kullanılabilen iPhone” tabusu yıkılacak mı.

technolabs
Etiketler : iphone , iPhone 6
175029
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!
    Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
  • Google Jamboard Satışa Çıkıyor!Google Jamboard Satışa Çıkıyor!
    Google'ın 55 inç ekrana sahip yeni dijital tahtası Google Jamboard satışa sunuldu. İşte Google Jamboard'ın fiyatı ve hakkındaki tüm…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama