iPhone İçin Muhteşem Kamera Uygulaması!

iPhone için yeni bir kamera uygulaması yayınlandı. iPhone'un bu yeni uygulaması sizlere profesyonel fotoğraflar çekme imkanı sunacak.
01 Haziran 2017 01:27
iPhone İçin Muhteşem Kamera Uygulaması!
Apple, iPhone'ların kamera donanımına verdiği önemi maalesef ki kamera yazılımına göstermiyor. Bu yüzden App Store'da ince ayarlar sunan iPhone için yüzlerde farklı kamera uygulaması boy gösteriyor. Bu uygulamaların çoğu başarılı olsa da hiç biri dün yayınlanan Halide kadar büyük ilgi görmedi.
 
Eski Apple tasarımcısı tarafından geliştirilen Halide isimli uygulama, iPhone'u adeta bir DSLR makineye çeviriyor. Halide uygulaması ile ISO değerini, deklanşör hızını, EV ayarını ve odaklamayı ayarlayabilir, bunların yanında ayrıca fotoğraflarınız RAW kalitesinde çekebilirsiniz.
 
 
Halide'nin en sevileen yanı ise odaklama yaparken bir nesneyi seçip, yazılımın otomatik olarak o nesnenin hatlarını algılaması oldu. Bu sayede daha düzgün ve doğru bir alan derinliği yartılabiliyor.
 
Şimdilik 9,99 TL fiyat etiketi ile App Store'da yer alan Halide uygulamasının fiyatı, ilerleyen günlerde artacak.
 
Eğer fotoğrafçılığa meraklıysanız, iPhone'ununuzda mutlaka yüklü olması gereken Halide uygulamasını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.
teknolojioku
Etiketler : Apple , Halide , iphone , Kamera
338780
Bu haberler ilginizi çekebilir