iPhone Da Patladı!

Akıllı telefonların patlaması haberlerini artık sıkça duymaya başladık. Patlayan telefonlar kervanına iPhone'da katıldı. Bu sefer de iphone 7 Plus patladı. Üstelik dumanları da kameraya yansıdı. Peki bu patlamaya ne sebep oldu?
24 Şubat 2017 15:14
iPhone Da Patladı!
Akıllı telefon kullanıcılarının, son zamanlarda korkulu rüyası haline gelen batarya patlamalarına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer ise Apple'ın amiral gemisi iPhone 7 Plus patladı!
 
Bir şey yok diye gönderildi, sonra patladı!
 
Yaşanan bu talihsiz olay sonrasında Brianna Olivas adındaki kullanıcı patlayan iPhone 7 Plus'ının görsellerini, Twitter üzerinden paylaştı.
 
Talihsiz kullanıcı  Brianna Olivas,  iPhone 7 Plus'ını bir sorundan dolayı satın aldığı Sprint mağazasına götürdü. Daha sonrasında ise Olivas'ın telefonunu hiç bir sorun olmadığı belirtilerek, kendisine geri teslim edildi.
 
 
Ertesi gün Olivas'ın erkek arkadaşı, iPhone 7 Plus'ı şarjdan çıkartıktan sonra odadaki şifoniyerin üzerine koydu. Aradan bir süre geçtikten sonra telefondan dumanlar yükseldiğini gören Olivas'ın erkek arkadaşı arar acele telefonu tuvalete attı. Daha sonrasına ise iPhone 7 Plus'ın patladığına şahit oldu.
 
Henüz iPhone 7 Plus'ın neden patladığı bilinmiyor, Fakat yaşanan olaylar sonrasında Apple yetkilileri patlama ile detaylı bir araştırmanın başlatıldığını açıkladı.
 
 
 
shiftdelete
972427
Bu haberler ilginizi çekebilir