iPhone 8'in Yeni Görseli Paylaşıldı!

Çalışanlardan bir Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in resmini paylaştı. Resimde iPhone 8'in yeni renk seçeneğinin ön paneli net bir şekilde görünüyor.
10 Ağustos 2017 14:39
iPhone 8in Yeni Görseli Paylaşıldı!
Önümüzdeki ay beklenen OLED ekranlı iPhone'un lansmanı yaklaşırken, son sızıntılardaki yeni üniteler iPhone 8'in nasıl görüneceği hakkında fikir veriyor. Ben Miller, yeni iPhone 8 biriminin bakır / bronz / altın rengiyle görüntülerini paylaştı. 
 
 
iPhone 8 için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor
 
Miller ayrıca, iPhone 8 birimini 5.5 inç iPhone 7 Plus ile karşılaştırarak 5.8 inç OLED ekranın daha küçük kasa ile nasıl sunacağını gösteriyor. Karşılaştırma, OLED iPhone modelinin Plus modeli iPhone'ların avantajlarını Plus modeli olmayan iPhone'ların daha kompakt kasasıyla özelleştireceğini açıkça ortaya koyuyor.
 
Yeni kamera algılayıcıları ve hoparlör çıkıntısı için üst tarafta çentik olmasına rağmen, üst taraf ve alt taraf azaltılmış ön çerçeve ile büyük bir fark yaratıyor. Miller'ın karşılaştırmasını aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz:
 
 
 
 
Apple'ın bu yılki üç yeni iPhone için renk seçeneklerini siyah, gümüş ve altın olarak sınırladığı söyleniyor ve OLED iPhone muhtemelen siyah bir çerçeve ile gelerek daha keskin olmayan bir görünüm oluşturmak için beyaza sahip olmayacak. Bu doğruysa, Geskin tarafından paylaşılan tasarım iyi bir önizleme olabilir:
 
 
 
 
OLED iPhone'un çerçevesiz tasarım ile beklenirken, yeni 4.7-inç ve 5.5-inç LCD iPhone'ların mevcut amiral gemisi modellerine benzer bir tasarıma sahip olmaları bekleniyor. Ayrıca siyah iPhone 8 modelinin net şekilde görüntülendiği 5 saniyelik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
shiftdelete
208926
Bu haberler ilginizi çekebilir