iPhone 8'in Tasarımı Artık Kesin Gibi!

iPhone 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni yayınlanan iPhone 8 videosu ile iPhone 8'in tasarımı artık netleşiyor.
03 Temmuz 2017 15:55
iPhone 8in Tasarımı Artık Kesin Gibi!
iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar ardı arkasına kesmeden gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılar ile birlikte telefon hakkında söylentiler yeniden tazelenmiş oldu.
 
iPhone 8 tasarımı netleşiyor!
 
Kullanıcıların karşısına yeni iPhone modelleri ile çıkacak olan Apple, en çok 10'uncu yılına özel iPhone 8'i ile konuşulmak istiyor.  
 
Tasarımcı Martin Hajek tarafından tasarlanan beyaz ve gümüş renkteki iPhone 8 oldukça hoş görüntüsü ile oldukça duruşu ile iPhone hayranlarının adeta büyülüyor.
 
 
Bu yıl kullanıcıların karşısına neredeyse çerçevesiz bir ekran ile çıkacak olan Apple, ayrıca özlenen cam arka paneliyle de tekrardan huzurumuza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Tasarım konusunda büyük değişiklere gidecek olan Teknoloji devi yeni telefonunda, Touch ID'yi sanal hale getirerek ekranın altına gömeceği defalarca haberlere konu olmuştu.
 
Hajek'in yapmış olduğu tasarımlardan en dikkat çekeni ise siyah iPhone 8 olarak gösterebilir. Siyah renginin canlılığı sayesinde ön tarafta bulunan hoparlör ve FaceTime kamerası neredeyse görünmez hale getirilmiş. 
 
 
 
 
iPhone 8 sızıntılarda ki gibi olacak!
 
Yenilenen tasarım anlayışıyla satışa sunulacak olan iPhone 8, kablosuz şarj özelliği, çerçevesiz OLED ekranı, dikey çift arka kamerası ve cam arka yüzeyiyle kullanıcıların dikkatini oldukça çekecek. 
 
Geçtiğimiz günlerde Nodus tarafından sızdırılan bilgiler ile birlikte iPhone 8 kılıfları da ortaya çıkmıştı. Nodus tarafından sızdırılan bu görsellerin kaynağının Apple, ile bağlantıları güçlü olan bir kişi tarafından ortaya çıkartıldığı belirtilmişti. 
 
Son zamanlarda gelen detayları değerlendirdiğimiz de ise, sızıntılarda ki gibi gördüğümüz çerçevesiz bir iPhone bizleri karşılayacak.
 
 
 
 
5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı konuşulan iPhone 8, sızıntılarıyla ünlü olan OnLeaks'e de konuk olmuştu. Güvenilir kaynaklardan gelen bilgiler yeni telefonun tasarımının ve özelliklerinin sızıntılar da olduğu gibi karşımıza çıkacağı vurgulanmakta.
 
Büyük ekran seven kullanıcıların birinci tercihi olacak olan iPhone 8, Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 8 ve Google'ın üzerinde pür dikkat çalıştığı Pixel XL 2'nin satışlarına büyük bir darbe vurması bekleniyor.
 
Eylül ayında gün yüzüne çıkacak olan telefon hakkında daha fazla bilgiler ilerleyen günlerde netleşecektir. Yeni bilgileri ve iPhone 8 ile ilgili tüm detayları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
 

 
shiftdelete
752116
Bu haberler ilginizi çekebilir