iPhone 8'in Şemasında Hangi Özellik Vurgulanıyor!

Apple'ın merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu iPhone 8'in ortaya çıkan görüntüsünde hangi özellik vurgulanıyor. İşte detaylar...
27 Nisan 2017 20:44
iPhone 8in Şemasında Hangi Özellik Vurgulanıyor!
Yaklaşık bir hafta önce, yaklaşmakta olan tam ekran iPhone 8'in gövdesine ait olduğu iddia edilen bir sızıntı görmüştük. Görüntü, çift kamera modülünün dikey yerleştirilmesi, imza Apple logosu ve TouchID parmak sensörü için oldukça şüpheli bir noktanın yer aldığı alüminyum kasa biraz şüpheli görünüyordu.
 
Neyse ki, o zamandan sonra, tarayıcı için şüpheli yerleşimi çürüten farklı sızıntılar gördük. Ve bugün, yine yaklaşan iPhone'un şematik bir tasarım şablonu, tasarımcı ve sızıntı kaynağı Benjamin Geskin tarafından yayınlandı. 
 
 
Şema dikey kamera modülünü teyit ediyor ancak, telefonun arka kısmında bir TouchID tarayıcı izi göstermiyor. Bunun yerine, büyük bir yuvarlak kesik görüyoruz. Birçok kişi bu kesiğin kablosuz bir şarj modülünün yeri olabileceğini düşünüyor. 
 
Bay Geskin'e göre sızıntı kaynağı %95 güvenilir. Görüntülerin yol açtığı diğer sızıntıları ve spekülasyonları araştıran bazı kişiler, yeni iPhone'un kablosuz şarj özelliğini kapatmak için bir cam arka tasarıma sahip olabileceğini söylüyor. Diğerleri ise Apple'ın telefonun arkasında bir yastık modülü üzerinde çalıştığını söylüyor.
 
teknolojioku
167268
Bu haberler ilginizi çekebilir