iPhone 8'in Parçalarının Görüntüleri Paylaşıldı!

Apple'ın önümüzdeki ay tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 8'in bileşenlerinin görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
20 Ağustos 2017 17:47
iPhone 8in Parçalarının Görüntüleri Paylaşıldı!
Tanıtım tarihine sayılı günler kala hızlanan iPhone 8 (iPhone Pro) üretimi, sızıntıları da beraberinde getirmekte. Geçtiğimiz günlerde Foxconn fabrikasındaki üretim hattında görüntülenen iPhone 8 kasalarının ve sızdırılan endüktif şarj (kablosuz şarj) bileşeninin ardından bugün ise çeşitli iPhone 8 parçaları sızdırıldı.
 
Çeşitli iPhone 8 parçaları sızdırıldı!
 
Çin’in bir numaralı sosyal medya platformu olan Weibo’da ortaya çıkan ve meşhur sızıntı kaynağı Benjamin Geskin‏ tarafından da paylaşılan aşağıdaki görseller, iddia edildiği üzere iPhone 8’de kullanılan parçalara ait.
 
Görsellere yakından baktığımızda sızdırılan iPhone 8 parçaları arasında özellikle OLED ekran bileşenleri dikkat çekmekte. Ön dokunmatik cam panel daha önceki sızıntılarda olduğu gibi ahize ve sensörler için küçük bir çıkıntıya sahip.
 
Son olarak yine sızdırılan görsellerden yola çıkarak Apple’ın üst düzey akıllı telefonu iPhone 8’de, parmak izi tarayıcısının (Touch ID sensörü) muhtemelen cihazın arka kısmında konumlandırıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
 
 
 
 
shiftdelete
595684
Bu haberler ilginizi çekebilir