iPhone 8'in Ön Paneli Net Bir Şekilde Göründü!

iPhone 8 tanıtılacağı gün yaklaştıkça hakkındaki bilgiler de biraz daha netleşiyor. iPhone 8'in ön paneli sızan fotoğrafta net bir şeklide görüldü. Ayrıca ekran kasa oranı iyileştirilmiş olacak.
08 Ağustos 2017 12:37
iPhone 8in Ön Paneli Net Bir Şekilde Göründü!
iPhone 8 için satışa sunulma tarihi Sonbahar ayları gibi görünse de, şimdiden telefon için birçok görsel ortaya çıkmış durumda. Geçtiğimiz günlerde Touch ID bilmecesinin çözülmesi ile birlikte cihazın ön yüzünden çok temiz bir görsel paylaşıldı.
 
iPhone 8 tüm kasayı ekranla kaplıyor.
 
Bu yıl iPhone'un üç farklı model ile piyasaya çıkmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Eylül ayının ortasında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ın satışa sunulmasının ardından, Ekim ayında yepyeni bir model olan OLED'li iPhone 8 piyasaya çıkacak.
 
 
Evan Blass, Twitter üzerinden paylaştığı bir görselle iPhone 8'i ilk kez bu kadar net görmemizi sağladı. Bir kılıf içerisinde görünen iPhone 8'in kenar kısımları biraz belirsiz kalırken, ön panel tüm detaylarıyla ortaya çıkmış oldu.
 
Öncelikle iPhone'un neden 7s serisini de çıkartmak istediğini bu görselden çok daha iyi anlıyoruz. iPhone'un artık mühür haline gelen ön kasası tamamen kalkıyor ve yerine ekran/kasa oranı iyileştirilmiş bir cihaz geliyor.
 
shiftdelete
574713
Bu haberler ilginizi çekebilir