iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya çıktı.
29 Nisan 2017 20:07
iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!
Her ne kadar yeni bir cihaz çıkmadan önce, gerek özellik gerekse dış görünüş anlamında, yaşanan sızıntılara artık alışkın olsak da, iPhone 8’le alakalı bugün yaşanan bir sızıntı belki de bir ilk. Zira cihazın dış görünüşü veya bir özelliğinden ziyade, direkt olarak kasa kalıbı sızdırıldı.
 
iPhone 8 kasa kalıbı sızdırıldı!
 
iPhone 8’in tanıtım tarihi yaklaştıkça (ki Eylül - Ekim gibi olması bekleniyor) cihaz hakkındaki sızıntıların sayı da artmaya başladı. Bugün yaşanan bir sızıntı ise cihazın dış görünüşü hakkında birçok ayrıntı barındırıyor.
 
 
Haber içerisindeki sızdırılan görsellere yakından bakıldığında, kasa kalıbında daha önceki sızıntılarda bahsi geçen arkada taraftaki parmak izi tarayıcısı için boşluk olmadığı görülüyor. Yani Apple, ya parmak izi okuyucusunu ekrana dahil etmenin bir yolunu buldu, ya da daha önceki sızdırılan bilgiler gerçeği yansıtmıyordu.
 
 
Ayrıca sızdırılan kasa kalıplarından çıkarılabilecek bir başka ayrıntı ise, gelişmiş 3D kamera sensörünün aşağı tarafa doğru konumlandırılmış olması. Bu bağlamda Apple’ın, kullanıcılara farklı bir kamera deneyimi sunmak adına iPhone 8’de radikal değişikliklere imza attığı aşikar.
 
 
Son olarak, kasa ölçülerinin yer aldığı sızdırılan bir diğer görsele bakarak, yeni iPhone 8’ın çok ince bir kasaya ve 4 tarafa doğru eğimli bir ekrana sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
shiftdelete
409447
Bu haberler ilginizi çekebilir