iPhone 8'in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Apple'ın amiral gemisi olacak olan iPhone 8 fiyatı hakkında farklı söylentiler dolaşmaya başladı. iPhone 8 cep yakacağa benziyor.
09 Şubat 2017 11:30
iPhone 8in Fiyatı Ne Kadar Olacak?
Fast Company'nin hazırladığı bir rapora göre iPhone 8 bugüne dek görülmüş en pahalı iPhone modeli olabilir. Zira raporda cihazın ABD satış fiyatının 1000 Dolar'dan fazla olabileceği belirtiliyor.
 
iPhone 8'in beklenenden erken çıkması imkansız gibi!
 
Raporda ayrıca cihazın 3D algılama Teknolojisi ile birlikte satışa sunulacağı ve cihazın beklenenden daha erken piyasaya sürülmesinin imkanı olmadığı bilgisi de yer alıyor.
 
iPhone'un 10. yıldönümü nedeniyle bugüne dek görülmüş en iyi ve en pahalı iPhone ile piyasayı sallamayı planladığı düşünülen Apple'ın gerçekten de böyle bir fiyat etiketi belirleyip belirlemeyeceği ise merak konusu oldu denebilir.
 
 
Çünkü piyasada bulunan en pahalı iPhone şu anda (ABD fiyatlarından bahsediyoruz tabii.) 949 Dolar'lık fiyat etiketine sahip. Bu da iPhone 7 Plus modeli ve oldukça büyük bir depolama kapasitesi ile birlikte satılıyor.
 
Fast Company'nin raporu ayrıca iPhone 8 ile birlikte iPhone 7s'in de tanıtılacağını ve 4.7 ile 5.5 inç'lik iki modelinin olacağını da vurguluyor. İddialara göre iPhone 7s'in yan tarafında bulunan fiziksel tuşlar da artık dokunmatik bir alana dönüşecek. 
 
shiftdelete
838574
Bu haberler ilginizi çekebilir