iPhone 8'i Anlatan En Uzun Video Yayınlandı!

Apple’ın merakla beklenen amiral gemisi iPhone 8'in yeni bir videosudaha yayınlandı. Bu videoda iPhone 8, ayrıntılı ve uzun bir şeklide anlatılıyor.
29 Haziran 2017 12:13
iPhone 8i Anlatan En Uzun Video Yayınlandı!
Son bir ay içinde farklı kaynaklardan gelen görseller ve videolar iPhone 8’in tasarımın netleştiğini gösteriyor. Tiger Mobiles ve Onleaks’ın paylaştığı yeni video iPhone 8’in bugüne kadarki en net görüntüleri diyebiliriz.
 
iPhone 8 en net şekilde görüntülendi!
 
Akıllı telefon sızıntıları denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Onleaks’ın paylaştığı videoda iPhone 8 tasarımı en ince ayrıntılarına kadar görünüyor. Neredeyse çerçevesiz tasarımın yanı sıra, cam gövde ve dikey çift kamera HD olarak görüntüleniyor.
 
 
 
 
Onleaks videoda iPhone 8’in boyutlarını da cetvelle ölçerek gösteriyor. Buna göre cihaz 143.50 x 71.03 x 7.46 mm boyutlarında. Kamera çıkıntısı ile birlikte en fazla 89.1mm kalınlığa ulaşan yeni iPhone, iPhone 7 serisinden daha kalın. iPhone 7, , 138.3 x 67.1 x 7.1 mm, iPhone 7 Plus ise 158.2 x 77.9 x 7.3 mm boyutundalar.
 
Birçok yeni iPhone 8 sızıntısı gibi, bu video görünen cihaz da fabrika çizimlerine göre hazırlanmış bir maket. Fabrikadaki tasarımla aynı fakat nihai tasarımda ufak tefek değişiklikler olabileceğini unutmamak gerek.
 
Apple'ın tanıtım tarihi yaklaştıkça, iPhone 8'in ne tür bir tasarıma sahip olacağı konusunda tutarlı sızıntılar görüyoruz. Hemen hemen bütün tasarımlarda Touch ID cihazın arkasında yer almıyor. Bu, Touch ID'nin ekrana entegre olarak gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.
 
 
 
shiftdelete
773750
Bu haberler ilginizi çekebilir