iPhone 8'e Apple Pencil Mi Geliyor!

Apple, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ile arasındaki rekabeti artırmak için iPhone 8'e Apple Pencil mi getirecek?
26 Ağustos 2017 10:07
iPhone 8e Apple Pencil Mi Geliyor!
Samsung Galaxy Note 8'in tanıtılması ve tanıtım boyunca sürekli olarak Apple'a yapılan göndermeler, muhtemelen Apple'ın canını bir hayli sıkmıştır. Elbette Apple'ın yeni amirali iPhone 8 tanıtımında işler değişebilir. Ancak bilinen bir gerçek var ki, iPhone 8'de Note 8'den farklı olarak bir S Pen olmayacak. Gelen haberlere göre Apple, bu konuda bir hayli düşünceli ve artık harekete geçmek istiyor.
 
 
Bir patent örneğine göre Apple, iPhone 8 için olmasa da yakın gelecekte iPhone'larına Apple Pencil desteği getirmek istiyor. Böylece Samsung'un Note serisine iyi bir rakip getirme düşüncesinde olan Apple, aslında bu konu hakkında daha önce de çeşitli sızıntılarla anılmıştı. Ancak hiç somut bir örnekle karşılaşmamıştık.
 
 
"Noise Correction for a Stylus Touch Device" adıyla ortaya çıkan patent örneğinde, Apple Pencil'ın akıllı telefon yüzeyleri için uygun olabileceği açıklanıyor. Elbette konu Apple ve onun patentleri olunca, hangisinin ne zaman gerçekleşeceğini kestirmek bir hayli güç. Bunu da diğerleri gibi bekleyip göreceğiz.
chip
51441
Bu haberler ilginizi çekebilir