iPhone 8'e ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

Apple'ın merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 8'e ait yeni görüntüler ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
18 Mayıs 2017 08:56
iPhone 8e ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!
Apple'ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone 8, 2014 yılında ilk büyük ekranlı iPhone haberlerinin sızdırılmaya başlamasından bu yana en çok merak edilen iPhone modeli.
 
iPhone 6 ile birlikte değişen tasarımın 3 yıldır aynı kalmasından kaynaklı olarak iPhone satışları daralmaya başladı. iPhone 8, bu Apple için daralmaya son verecek önemli bir sıçrama tahtası olabilir. Yeni paylaşılan görseller iPhone 8'in tasarımın artık belli olduğunu gösteriyor.
 
iPhone 8 maketi görüntülendi!
 
Geçtiğimiz ay Benjamin Geskin tarafından yayınlanan bir araç içinde çekilmiş iPhone 8 görüntüleri bizlere tasarım konusunda ilk ipuçlarını vermişti. Bugün de BGR sitesi farklı bir mekanda çekilmiş iPhone 8 fotoğraflarını yayınladı.
 
Geçmiş yıllardaki sızıntılarda olduğu gibi yeni iPhone maketi, fabrikadan sızdırılmış kesinleşmiş tasarımı göre hazırlanmış. Bu fotoğraflar, son söylentilerle büyük ölçüde uyumlu olan bir iPhone 8 tasarımını gösteriyor.
 
Görsellere göre iPhone 8'in ön ve arkasında 2.5D cam paneller kullanılmış. Bu cam panellerin arasında ise paslanmaz çelik bir çerçeve yer almakta. Touch ID cihazın arkasında yer almamakla birlikte cihazın neresinde olacağı hala belirsiz.
 
Yeni iPhone'un nihai tasarımı olduğu düşünülen görseller arka kameranın dikey yönlü olduğunu gösteriyor. Cihazın tanıtımına 4 aylık bir süre olduğu için kesin bu tasarımla gelecek demek zor. Fakat Galaxy S8'in tanıtılmasına aylar kala kılıflarını paylaşan Ghostek ve Spigen firmalarının bile örnek kılıflar hazırlamaları, artık tasarımda sona yaklaşıldığını gösteriyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
shiftdelete
145626
Bu haberler ilginizi çekebilir