iPhone 8'den Kötü Haber!

Apple, Eylül ayında iPhone 7s ve onuncu yıla özel iPhone tanıtması bekleniyor. Ancak iPhone'dan kötü haber geldi. 10. yıla özel iPhone Eylül ayına yetişmeyebilir.
04 Mart 2017 17:37
iPhone 8den Kötü Haber!
Apple'ın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ta büyük değişiklikler yapması beklenmiyor. Bu sebeple Eylül ayında satışa sunulmalarını engelleyecek bir durum yok. Fakat iPhone 8 için aynı şeyi söylemek pek mümkün görünmüyor.
 
Üretim süreci uzayabilir.
 
Onuncu yıla özel iPhone'un çerçevesiz ekrana sahip olmasına kesin gözüyle bakılırken, kimlik tanıma konusunda Apple'ın nasıl bir çözüm üreteceği merak konusu oldu. Analistler yüz tanıma Teknolojisi  ve yeni bir parmak izi çözümü üzerinde duruyorlar. 
 
 
Son günlerde gelen raporlara göre Touch ID yerine yeni bir parmak izi okuyucusu kullanılacak. Apple'ın kendi AuthenTec algoritmasını, Privaris cam kimliklendirme teknolojisi ile birleştirdiği ve yeni bir parmak izi ID çözümü sunacağı vurgulanıyor.
 
KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, Şubat ayında yayınladığı bir raporunda Apple'ın yeni kimlik tanıma çözümlerini OLED ekrana entegre etmesi için zamana ihtiyacı olduğunu belirtmişti. DigiTimes'ın dün yayınladığı haber de Kuo'nun görüşlerini doğrular nitelikte. DigiTimes'a göre Apple, kendi geliştirdiği parmak izi ID çözümünü OLED ekranda kullanarak seri üretime geçmesi ancak Eylül ayında gerçekleşebilir.
 
shiftdelete
717753
Bu haberler ilginizi çekebilir