iPhone 8'de Touch ID Netleşiyor!

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili Touch ID haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni yayınlanan rapora göre iPhone 8'de Touch ID arka kısımda olacak!
08 Mayıs 2017 12:35
iPhone 8de Touch ID Netleşiyor!
Apple’ın 10. Yılı şerefine büyük yeniliklere imza atması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8, sık sık yeni konularla gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün ise yeni yayınlanan bir raporla beraber, iPhone 8’in arka tarafa konumlandırılmış Touch ID sensörü söylentisi tekrar alevlendirildi.
 
iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor!
 
Hong Kong merkezli araştırma şirketi CLSA tarafından bugün yayınlanan bir araştırma raporuna göre, iPhone 8 OLED bir ekrana, gelişmiş kablosuz şarj desteğine ve (olmayacağı üzerine yayılan dedikodulara istinaden) Touch ID sensörüne sahip olacak. Ancak küçük bir farkla, Touch ID sensürü bu sefer arka tarafta konumlandırılacak.
 
 
Daha önce birçok sızıntı ve açıklamanın konusu olan iPhone 8’in Touch ID sensörü, bu sefer gerçekten arka tarafa konumlandırılmış şekilde gelebilir. Zira araştırma şirketinde yetkili kişilerce yapılan açıklamaya göre, Apple’da Samsung gibi kendi cihazında maksimum ekran-kasa oranını yakalayabilmek adına parmak izi sensörünü arka tarafa almak zorunda kalacak.
 
Hatırlayacak olursak geçmişte sızdırılan birkaç bilgi ve patent ışığında, Apple’ın Touch ID sensörünü ekrana dahil etmeye çalıştığı söylenmişti. Ancak şimdi yayınlanan bu araştırma raporuyla beraber, Apple’ın bu amacında başarısız olduğu savunuluyor.
 
 
shiftdelete
Etiketler : 10. Yıl , Apple , iphone , ıphone 8 , Touch ID
678185
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Meizu Pro 7 Plusda Sızdı!

  Meizu Pro 7 Plus'da Sızdı!

  Dün Meizu Pro 7'nin özelliklerini gösteren bir görsel sızmıştı. Bugün ise Meizu Pro 7 Plus'ın özelliklerini gösteren bir görüntü ortaya çıktı.
 • Lenovo K7 Sızdı!

  Lenovo K7 Sızdı!

  Lenovo'nun yeni akıllı telefonu sızdı. Yeni gelen bilgilere göre Lenovo K7 Note yakın bir zamanda çıkaracak! İşte haberin ayrıntıları...
 • Moto Z2 Force Edition Resmen Duyuruldu!

  Moto Z2 Force Edition Resmen Duyuruldu!

  Motorola, yeni telefonu Moto Z2 Force Edition resmen duyurdu. İşte yeni telefon Moto Z2 Force Edition'nın özellikleri...
 • Nokia 2, Geekbenchte Ortaya Çıktı!

  Nokia 2, Geekbench'te Ortaya Çıktı!

  Nokia'nın yeni telefonu Nokia 2 Geekbench'te ortaya çıktı. İşte Nokia'nın yeni telefonu Nokia 2'nin aldığı skor...
 • İşte Meizu Pro 7nin Özellikleri!

  İşte Meizu Pro 7'nin Özellikleri!

  Meizu, yeni telefonu Meizı Pro 7'i yarın resmi olarak tanıtacak. Ancak resmi tanıtımdan önce Meizu Pro 7'nin özellikleri sızdı.
 • Çocuklara Özel Telefon Geliyor!

  Çocuklara Özel Telefon Geliyor!

  Japonya'da bir servis sağlayıcı sadece çocuklara özel telefon tanıtacaklarını açıkladı. Telefon sadece gündüz saatlerinde çalışacak. İşte ayrıntılar...
 • Androidten Yeni Emoji!

  Android'ten Yeni Emoji!

  Android'ten kullanıcılarını sevindirecek haber geldi. Android yeni emojilerini kullanıcılarına sunacak. Hem de sürüm gözetmeksizin.
 • iOS 11 Beta 4 Yayınlanınca iPhone 8in Yeni Özelliği Ortaya Çıktı!

  iOS 11 Beta 4 Yayınlanınca iPhone 8'in Yeni Özelliği Ortaya Çıktı!

  iPhone 8'in tanıtım tarihi yakınlaştıkça meraklıların da heyecanı artıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 11'in Beta 4 sürümü de iPhone 8'in yeni özelliğini ortaya çıkardı.
En Çok Okunan Haberler
 • Lenovo K7 Sızdı!Lenovo K7 Sızdı!
  Lenovo'nun yeni akıllı telefonu sızdı. Yeni gelen bilgilere göre Lenovo K7 Note yakın bir zamanda çıkaracak! İşte haberin ayrıntıları...
 • FIFA 18e Alt Lig Geliyor!FIFA 18'e Alt Lig Geliyor!
  FIFA 18'e yeni bir alt lig elenecek. Kicker dergisi, FIFA 18'deki alt ligin belli olduğunu hatta anlaşmanın bile yapıldığını duyurdu. İşte…
 • Meizu Pro 7 Plusda Sızdı!Meizu Pro 7 Plus'da Sızdı!
  Dün Meizu Pro 7'nin özelliklerini gösteren bir görsel sızmıştı. Bugün ise Meizu Pro 7 Plus'ın özelliklerini gösteren bir görüntü ortaya…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama