iPhone 8'de Smart Connector İddiası!

Apple'ın, Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 8'de Smart Connector kullanacağı iddia edildi. Yeni gelen bu iddianın detaylarına buyurun birlikte göz atalım.
08 Nisan 2017 21:49
iPhone 8de Smart Connector İddiası!
Gün geçmiyor ki Apple’ın sonraki amiral gemisi iPhone 8 hakkında ortaya yeni bir iddia atılmasın. Bugün sizlere bahsedeceğimiz iddia ise iPhone 8’de de, Apple’ın daha önce iPad Pro da kullandığı “Smart Connector” (Akıllı Konektör) bağlantısının yer alacağı yönünde.
 
iPhone 8 için Smart Connector iddiası!
 
Yakın zamanda Apple’a yakın bir kaynak tarafından yayınlanan rapora göre, daha önce iPad Pro da kullanılan “Smart Connector” bağlantısı iPhone 8’de de yer alacak.
 
 
İşin ilginç tarafı aynı iddia iPhone 7 için de ortaya atılmış, ancak daha sonra “Smart Connector” bağlantısı taşıyan iPad Pro gelmişti. Bu bağlamda iPhone 8 için de aynı söylentinin ortaya çıkması, Apple’ın bu sefer gerçekten böyle bir işe kalkışmış olma ihtimalini güçlendiriyor.
 
 
Son olarak, yayınlanan raporun geri kalanında bu “Smart Connector” bağlantısının iPhone 8’de kablosuz şarj ve VR ( sanal gerçeklik ) cihazlarını bağlamak için kullanılacağından bahsedildiğini belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
870457
Bu haberler ilginizi çekebilir