iPhone 8'de Dayanıklılık Testine Katıldı!

Dayanıklılık testi yapılan telefonlar kervanına iPhone 8'de katıldı. Sonuç ne mi oldu? İşte yanıtı...
22 Eylül 2017 21:46
iPhone 8de Dayanıklılık Testine Katıldı!
Apple tarafından geçtiğimiz günlerde duyurusu gerçekleştirilen iPhone 8 modelinin, sipariş veren kullanıcılara teslim edilmeye başlanması ile birlikte ilk testler yayınlanmaya başlandı.
 
Bu kapsamda son dönemde Teknolojik cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popüler hale gelen JerryRigEverything isimli YouTube kanalının konuğu olan iPhone 8 büküldü, çizildi ve hatta yakıldı.
 
 
Peki, Apple iPhone 8 uygulanan tüm bu zorlu testlere karşı nasıl bir dayanıklılık gösterdi? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte verelim.
 
iPhone 8 için ilk dayanıklılık testi yayınlandı!
 
iPhone 8'in ekranı uygulanan çizilme testi sırasında beşinci seviyeye kadar çiziklere karşı dayanıklılık gösterirken, sonrasında diğer amiral gemisi akıllı telefonlarda olduğu gibi mukavemetini kaybediyor.
 
Günlük kullanımı göz önünde bulundurduğumuzda, cihazın çizilmeye karşı oldukça dayanıklı bir ekrana sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
iPhone 8'in safir cam kullanılan arka kamerası dayanıklılık konusunda hayal kırıklığı yaratırken, ön kamera ve hoparlörün yanı sıra cihazın arka kısmında yer alan flaş ışığı oldukça iyi bir mukavemet gösteriyor.
 

 
shiftdelete
598738
Bu haberler ilginizi çekebilir