iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ülkemizde Satışta!

Apple'ın 12 Eylül'de tanıtığı yeni telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ülkemizde de satışa sunuldu.
20 Ekim 2017 07:21
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ülkemizde Satışta!
Apple’ın 12 Eylül tarihinde düzenlediği etkinlikte tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri Türkiye’de satışa sunuldu.
 
Türkiye fiyatlarını sizler ile paylaştığımız yeni iPhone modellerinin ( iPhone X hariç ) 20 Ekim tarihinden itibaren Apple mağazalarından ve internet sitesi üzerinden satın alınabileceğini daha önce sizlere duyurmuştuk.
 
Kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği gün geldi ve yeni iPhone modelleri bugün itibariyle ülkemizde satışa sunuldu.
 
 
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus satışa çıktı!
 
Satışın sadece Apple mağazaları ile kısıtlı olmadığını ve Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi GSM operatörlerinin yanı sıra, birçok alışveriş mağazasının yeni iPhone modellerini satışa sunduğunu belirtmek isteriz.
 
İnternet üzerinden sipariş veren kullanıcılara ücretsiz kargo imkanı sunan Apple, teslim süresinin 1 – 3 iş günü arasında olduğunu belirtiyor.
 
 
 
 
Bunun yanı sıra ürünü Apple mağazalarından satın almak isteyen kullanıcılar için ise, cihaz ayırtma şansı sunuluyor.
 
Bu sayede Apple mağazasına gittiğinizde, stok problemi ile karşılaşmadan sizin için ayrılan cihazı satın alabiliyorsunuz. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin iCloud hesabı ile sisteme giriş yapması gerekiyor.
 
 
shiftdelete
669113
Bu haberler ilginizi çekebilir