iPhone 8 ve iPhone 7s Plus'ın Çizimleri Sızdırıldı!

iPhone 8 ve iPhone 7s Plus hakkında yeni bilgiler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Şimdi de iPhone 8 ve 7s Plus'ın şematik görseli sızdırıldı.
08 Haziran 2017 16:45
iPhone 8 ve iPhone 7s Plusın Çizimleri Sızdırıldı!
iPhone 8 ve iPhone 7s Plus hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına iddialı modeller ile çıkacak olan Apple'ın yeni telefonları iPhone 8 ve 7s Plus'ın şematik çizimleri sızdırıldı.
 
iPhone 8 ve iPhone 7s Plus modelleri sızdırıldı!
 
Son zamanlarda birçok sızdırma haberleri ile karşımıza çıkan iPhone 8 ve 7s Plus, Benjamin Geskin adlı Twitter kullanıcısı tarafından yeniden sızdırıldı.
 
Sızdırılan görüntüler ile birlikte artık yeni amiral gemilerinin tasarım hatları kesinlik kazandı diyebiliriz. 10. yılına özel olarak iPhone 8 ile farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkacak olan Apple, oldukça iddialı geliyor.
 
 
Bugün sızdırılan iki şema resmine bakacak olursak, yeni iPhone 8'de önceki sızdırma haberleri ile karşımıza çıkan dikey konumlandırılmış çift kamera ve home tuşunun kaldırılarak ekranın altına gömüldüğünü tekrardan görmekteyiz.
 
iPhone 7s Plus'ın şema çiziminde ise diğer iPhone 7 Plus modeli ile bir farkın olmadığını görmekteyiz. Kısacası Apple, iPhone 7s modellerinde tasarım anlayışını değiştirmeyecek.
 
Neredeyse çerçevesiz bir ekran ile satışa sunulacak olan iPhone 8'de OLED ekran Teknoloji ile iPhone'larda yeni bir çağ başlayacak. 
 
 
Sızdırılan bu şema resimleri Apple'ın üretimde kullanacağı modeller olduğunu belirten Benjamin Geskin, yeni detayların ilerleyen günlerde paylaşılacağını belirtti.
 
shiftdelete
7577
Bu haberler ilginizi çekebilir