iPhone 8 McDonald's Reklamında Göründü!

Apple'ın yeni amiral gemisi henüz çıkmadan McDonald's'ın reklamında ortaya çıktı.
18 Ağustos 2017 14:35
iPhone 8 McDonalds Reklamında Göründü!
Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 8'in tasarımı Nisan ayından bu yana ortaya çıkan sızıntılar ile netlik kazanırken, McDonald's, bu tasarımı mobil uygulama ile sipariş verme özelliğini tanıttığı bir reklamında kullandı.
 
McDonald's iPhone 8'i reklamında kullandı!
 
Şirket Avusturalya'daki müşterilerine mobil uygulama üzerinden % 25 indirimli sipariş verebileceklerini bildirmek için gönderdiği e-postada iPhone 8 görsellerini kullandı. Görsellerdeki tasarım Benjamin Geskin tarafından oluşturulan konsept tasarım.
 
 
 
 
Promosyon mailinin kullanıcılar tarafından Twitter'da paylaşılması ile gündeme gelen reklam kampanyasında resmi olarak tanıtılmayan bir ürünün kullanılması oldukça ilginç. McDonald'sı  cesaretlendiren belki de HomePod yazılımında görülen çerçevesiz iPhone 8 simgesi olabilir.
 
Reklamda kullanılan görseller, bugüne kadar sızdırılan iPhone 8 tasarımı ile aynı. Cihazın ön yüzü üst taraftaki kamera ve sensörlerin olduğu kısım hariç tamamen ekrandan oluşmakta. McDonald's gibi bir şirketin bu görselleri kullanması belki de tasarımın netleştiğini gösteriyor.
shiftdelete
92520
Big Boss
20 Ağustos 2017, Pazar 11:04
Bari bir menü alana iPhone 8 hediye de etselerdi
Bu haberler ilginizi çekebilir