iPhone 8 İle İlgili Yeni Bir Bilgi!

Gün geçmiyor ki iPhone 8 hakkında yeni iddialar ortaya atılmasın. iPhone'un onuncu yılda farklı yeniliklerle kullanıcılarının karşına çıkmayı planladığı iPhone 8 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.
11 Şubat 2017 13:36
iPhone 8 İle İlgili Yeni Bir Bilgi!
Hatırlayacağınız üzere dün, iPhone 8'in kablosuz şarj özelliği doğrulanmıştı. 10'uncu yılına rakiplerine karşı oldukça iddialı bir model ile gelmeyi hedefleyen Apple, iPhone 8 ile gümbür gümbür geliyor.
 
iPhone 8, İris Tarayıcıya mı sahip olacak?
 
iPhone 8 ile Touch ID Teknolojisinin yerini iris tarayıcıya bırakmak isteyen Apple, bu teknoloji ile birlikte kullanıcılara daha güvenli bir deneyim yaşatmak istiyor.
 
Ortaya atılan iddialara göre iPhone 8'de, kablosuz şarj özelliği, iris tarayıcı ve OLED ekran gibi birçok yenilik ile gelecek.
 
 
Apple'ın Touch ID teknolojisinin yerine yeni bir teknoloji üzerinde çalıştığını önceden belirmiştik. İris tarayıcısına sahip olan iPhone'lar ile birlikte kullanıcılar gözleri ile ekran kilitlerini açabilecek ve gözlerini tanıtarak ödeme bile yapabilecekler.
 
Eylül ayında tanıtılmasını beklenen iPhone 8 ile ilgili çıkan söylentiler hakkında şu anlık bir yalanlama haberi yapılmadı. İlerleyen günlerde Apple yetkilileri, bu konu hakkında resmi bir açıklamada bulunacaklardır.
 
shiftdelete
429999
Bu haberler ilginizi çekebilir