iPhone 8 İçin Portre Aydınlatma Reklamı!

Apple, iPhone 8 için reklamlarına yenisini ekledi. Yeni yayınlanan reklamda iPhone 8'in portre aydınlatma modu özelliğini tanıtıyor.
01 Ekim 2017 14:59
iPhone 8 İçin Portre Aydınlatma Reklamı!
Apple’ın çift kameralı ilk telefonu olan iPhone 7 Plus‘ta yer verdiği Portre Modu, kısa sürede iPhone kullanıcılarının beğenisini kazandı. Şirket bu modu daha da geliştirerek Porte Aydınlatma özelliği olarak iPhone 8 Plus kullanıcılarının hizmetine sundu. Apple, bu özelliği ön plana çıkardığı yeni iPhone 8 Plus reklamını yayınladı.
 
Portre Aydınlatma özelliğini tanıtan iPhone 8 Plus reklamı!
 
iPhone 8 Plus’daki Portre Aydınlatma özelliği, Portre modunda dramatik stüdyo aydınlatma efektleri oluşturmanızı sağlıyor.
iPhone 8 Plus ve iPhone X’e özgü olan bu özellik şu anda Beta modunda. Apple, bu sebeple ilk iPhone 8 Plus incelemelerinde sorunlar yaşanmış olabileceğini belirtiyor.
 
 
Apple’ın YouTube kanalında yayınlanan yeni iPhone 8 Plus reklamı, Portre Aydınlatma özelliği ile gelen yeni efektler üzerinde duruyor. Reklamda Stüdyo Işığı, Doğal Işık, Kontur Işık, Sahne Işığı ve Sahne Işığı Mono gibi çeşitli Portre Aydınlatma ayarları tanıtılıyor.
 
Bu özellik ile nesnenin gölgesini göstermeden ışık veren Stüdyo Işığı, arka planı siyah yaparak nesneyi izole eden Sahne Işığı, yüzün kenarlarını vurgulamak için daha derin gölgeler ve daha fazla kontrast kullanan Kontur Işığı ve arka planı kaldırarak siyah beyaz bir görünüme kavuşturan Sahne Işığı Mono, iPhone 8 Plus kullanıcılarına sunuluyor.
 
Yeni iPhone 8 Plus reklamını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
shiftdelete
761967
Bu haberler ilginizi çekebilir