iPhone 8 İçin Bomba İddia!

iPhone 8 hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya çıkıyor. Son çıkan iddia ise meraklılarını oldukça heyecanlandıracağa benziyor. iPhone 8 ayarlarını değiştirmek için cihaz sahibinin bakışı yeterli olacak.
10 Ağustos 2017 08:54
iPhone 8 İçin Bomba İddia!
Apple’ın iPhone 8’i tanıtmasına daha uzun bir süre var ancak bu akıllı telefona dair yeni iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son haberlere göre iPhone 8’in ayarlarını değiştirebilmek için cihaz sahibinin bir bakışı yeterli olacak!
 
Şimdiye kadar ortaya atılan iddialara bakılırsa iPhone 8’in birçok ilgi uyandıran özelliği olacak. Bunlardan biri de yeni akıllı telefonun 3D sensörlere sahip olacağı yönünde. Bahsi geçen bu teknoloji kullanıcıların sadece bir bakışlarıyla telefonlarının kilidini açabileceği şeklinde yorumlanıyor. Elbette her telefona eklenmesi planlanan 3D sensörün tek işlevi bu olmayacak. Son iddialara göre bu teknoloji sayesinde sadece telefona bakarak bildirimleri sessize almak mümkün olacak. Bu ilgi uyandıran iddia iPhone 8’e dair gelişmelerle adını sıkça andığımız Guilherme Rambo tarafından onaylandı. Ünlü yazılımcı iddiaların doğru olduğunu ve yeni iPhone’un sahibinin bakışıyla bildirimleri sessize alabileceğini dile getirdi.
 
 
iPhone 8’de 3D sensörlerin yer alacağı iddiaları Apple‘a ait cihazları kullanmayı sevenler için zaten fazlasıyla heyecan uyandırıcıydı. Bu teknoloji temel olarak parmak izi sensörüne duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Bu da akıllı telefonlar için daha pratik bir kullanım anlamına geliyor. Bahsi geçen yeni kolaylıklarla birlikte iPhone 8 rakiplerinin önüne geçmeyi başarabilir. Elbette bahsettiğimiz her şey şimdilik birer iddiadan ibaret. İşin aslını öğrenmek için Apple’ın iPhone 8’i resmen tanıtmasını beklememiz gerekecek.
 
log
747055
Bu haberler ilginizi çekebilir