iPhone 8, Galaxy 8'den Daha Pahalı Olacak!

29 Mart'ta tanıtımı yapılacak olan Galaxy S8'in fiyatı neredeyse netleşti. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8'in fiyatı sızdırılmıştı. Bu fiyat gerçekleşirse iPhone Galaxy S8'den daha pahalı olacak!
21 Mart 2017 11:10
iPhone 8, Galaxy 8den Daha Pahalı Olacak!
Bugüne kadar iPhone 8'in fiyatıyla ilgili ortaya pek çok iddia atılmıştı. Kimileri, bazı iPhone 8 modellerinin çoğu kullanıcının satın alamayacağı kadar pahalı olacağını ileri sürmüştü ve ortaya çıkan belgeler de bunu kanıtlar nitelikteydi.
 
Daha önce alınan duyumlara göre, iPhone 8'de kullanılması beklenen OLED ekran ve arttırılmış gerçeklik gibi Teknolojilerin maliyetinden dolayı, telefonun fiyatının 1000 doların üstünde olması bekleniyordu.
 
Yeni ortaya çıkan belgelere göre ise Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8'i, Apple'ın yüksek telefon fiyatlarının altında satmaya hazırlanıyor
 
 
Galaxy S8 fiyatı ne olacak?
 
Akıllı telefon dünyasındaki sızıntılarıyla ünlü Evan Blass'ın Twitter'dan yaptığı açıklama ile önümüzdeki ay satışa çıkması beklenen Galaxy S8'in fiyatı ortaya çıktı. Evan Blass'a göre 5.8 inç Galaxy S8'in fiyatı 859 dolar, 6.2 inç Galaxy S8 Plus ise 967 dolar olacak.
 
Aradaki fiyat farkı düşünüldüğünde, iPhone 8'in beklenen tamamen yeni tasarımı, OLED ekranı ve arttırılmış gerçeklik teknolojisi, bu farka değecek mi? Bu herkesin aklındaki en büyük sorulardan biri.
 
Bu soruların cevabını ise ancak her iki telefon da satşa çıktıktan sonra öğrenebileceğiz. Ayrıca bu fiyatların ABD'de satışa çıkacak Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın fiyatı olacağını, ülkemizdeki fiyatların ise kur farkından dolayı daha da fazla olacağını hatırlatalım.
 
 
 
shiftdelete
40695
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • OnePlus 3e Yeni Güncelleme!OnePlus 3'e Yeni Güncelleme!
    OnePlus, iki telefonu OnePlus 3 ve OnePlus 3T için batarya iyileştirmesi sağlayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme dağıtılmaya başlandı…
  • Galaxy Note 8e Bir Yeni Renk Daha!Galaxy Note 8'e Bir Yeni Renk Daha!
    Samsung, bugün New York'ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Galxy Note 8'i tanıtacak. Tanıtıma saatler kala Galaxy Note 8'in yeni…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama