iPhone 8 Ekranı Nasıl Olacak?

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in ekranı nasıl olacak? Apple, yeni iPhone'da True Tone ekranı kullanacağı iddia edildi. True Tone ekran ne işe yarıyor? İşte ayrıntılar...
01 Nisan 2017 10:32
iPhone 8 Ekranı Nasıl Olacak?
Apple'ın geçtiğimiz yıl düzenlediği Let Us Loop You In etkinliğinde iPhone SE'nin yanı sıra duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer ürün ise, 9.7 inçlik iPad Pro oldu.
 
 
9.7 inçlik iPad Pro modelinde iPad Pro'da True Tone ekran Teknolojisine yer veren Apple, ekranın ışık koşullarına göre renk ve yoğunluğu otomatik olarak değiştirmesini sağlıyor.
 
Bu sayede Apple'ın en gelişmiş ekrana sahip olan ürünü olma özelliğini taşıyan 9.7 inç iPad Pro, ışığa göre ekran ayarlarını değiştirerek kullanıcılara en gerçekçi ve doğal renkleri sunuyor.
 
Yeni iPhone, ekranı ile kullanıcıları etkileyecek!
 
9to5Mac tarafından Apple'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, şu ana kadar sadece 9.7 inç iPad modelinde bulunan True Tone ekran teknolojisi, yeni iPhone modellerinde standart hale gelecek.
 
 
 
 
Yani, önümüzdeki dönemde duyurusu gerçekleştirilecek olan iPhone 7s veya iPhone 8 modelinde True Tone ekran teknolojisini kullanılacak.
 
Işık koşullarının algılanmasında kullanılacak olan sensörlerin Avusturyalı üretici AMS tarafından tedarik edileceğinin belirtildiği raporda, True Tone teknolojisi ile iPhone'ların ekran deneyimini bir üst noktaya taşıması bekleniyor.
 
shiftdelete
961826
Bu haberler ilginizi çekebilir