iPhone 8 Çıkmadan Kılıfı Çıktı!

Apple'ın yeni amiral gemisi hakkında her geçen gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen kılıf ortaya çıktı.
28 Nisan 2017 16:05
iPhone 8 Çıkmadan Kılıfı Çıktı!
iPhone 8'in tasarımı ve iç yapısını gösteren tasarım şemalarından sonra iPhone 8 kılıfı ortaya çıktı. Kılıf, beklendiği gibi Touch ID'nin cihazın arkasında olmadığını, dikey çift kamerayı ve uzun güç tuşunu teyit ediyor.
 
İşte iPhone 8 kılıfı
 
iPhone 8 ile ilgili Benjamin Geskin ve KK Leaks tarafından yapılan tasarım paylaşımlarının ardından yine aynı kaynaklar tarafından yeni iPhone'un kılıfını gösteren bir görsel paylaşıldı.
 
 
Kılıf, daha önce iddia edildiği gibi daha uzun bir güç tuşunu tasvir ediyor. Daha önce gündeme gelen Touch ID'nin arka tarafta yer alacağı iddiaları da bu kılıfla birlikte çürütüldü. Benjamin Geskin ve KK Leaks'ın da son paylaşımlarında Touch ID ekrana entegre olarak görünüyordu.
 
Paylaşılan Kılıf, yaklaşık bir hafta önce sızdırılan iPhone 8 maketinin özelliklerine uyuyor. iPhone 8, muhtemelen kavisli 5.8 inçlik çerçevesiz OLED bir ekrana, ön ve arkada paslanmaz çelik bir kasaya yerleştirilmiş cam bir gövdeye sahip olacak. Bu yapısı ile iPhone 4'ün daha modern hali olan bir tasarım ile gelmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
979673
Bu haberler ilginizi çekebilir