iPhone 7s Daha Büyük ve Daha Kalın Olacak!

Apple'ın yeni telefonu iPhone 7s ve 7s Plus ile ilgili gelen yeni detaylar biraz şaşırttı. Yeni gelen bilgilerde iPhone 7s ve 7s Plus biraz daha büyük ve daha kalın olacak.
16 Ağustos 2017 14:01
iPhone 7s Daha Büyük ve Daha Kalın Olacak!
Şimdiye kadar, Apple’ın yeni iPhone modeli ile ilgili sızıntı bilgi ve görseller genelde iPhone 8 modeli hakkında olmuştu. iPhone 8 hakkında neredeyse tüm bilgilere sahibiz ancak, iPhone 7s ve 7s Plus hakkında çok fazla ayrıntı paylaşılmadı. Şimdiye kadar gelen bilgiler, telefonların geçen yılki iPhone 7 modellerine göre bir yükseltme olup, tasarım açısından çok fazla bir değişiklik yaşanmayacak.
 
 
 
 
Ancak, yeni sızdırılan bir şema, telefonun geçen yılki modelden biraz daha büyük ve biraz daha kalın olacağını gösteriyor.
 
Şu ana kadar tüm sızıntıların ve söylentilerin parlak yeni iPhone 8 konseptine odaklanmış olabilir ancak, yavaş yavaş iPhone 7s ve 7s Plus hakkında bazı haberler gelmeye başladı. Yeni sızıntılar, çoğunlukla yeni telefonların alüminyum, kasa yerine bir cam olması dolayısıyla,  iPhone 7'den biraz daha kalın olacağını ortaya koyuyor. Bu bilgiler, bir Alman Apple merkezli blog tarafından elde edilen kılıf yapımcısı çizimlerine dayanıyor. Bu şemaları sağlayan ve kılıfı hazırlayan kişi, iPhone'un montajcısı Foxconn'da kaynak bulduklarını iddia ederek bilgilerin güvenilir olduğunu söylüyor.
 
teknolojioku
231160
Bu haberler ilginizi çekebilir