iPhone 7'lerde Yeni Renk Seçeneği

Apple, iPhone 7 ile birlikte mevcut renk seçeneklerinden birini rafa kaldıracak ve yeni bir renk seçeneği karşımıza çıkacak. İşte tüm detaylar...
11 Haziran 2016 16:54
iPhone 7lerde Yeni Renk Seçeneği
Uzak Doğulu kaynaklar iPhone 7’ye ait kasa ebatlarından sonra bu defa telefona eşlik edecek yeni bir renk seçeneğinin olduğunu bildirdi. Kaynaklar ayrıca Apple’ın iPhone 7 modelinde daha önce kullandığı bir renk seçeneğini de sonlandıracağını iddia ediyor.
 
Apple, 2013 yılında ilk olarak iPhone 5s modelinde yer verdiği uzay grisi renk seçeneğini iPhone 7 modellerinde kullanmayacak.
 
Gümüş ve uzay grisi renklerinin birbirine benzediği göz önüne alındığında Apple’ın söz konusu renk seçeneğini rafa kaldırması mantıklı bir hamle olarak değerlendirilebilir. 
 
 

 
 
iPhone'a yeni renk seçeneği geliyor
 
iPhone 6s serisi modellerde rose gold rengi ilk kez kullanan Apple, iPhone 7 ailesinde ise koyu mavi renk seçeneğine yer verecek. Benzer renk seçeneği daha önce Nexus 6 modelinde de karşımıza çıkmıştı. Yeni renkle birlikte iPhone 7'de renk seçenekleri "gümüş, altın, rose gold ve koyu mavi" şeklinde karşımıza çıkacak. 
 
Son olarak iPhone 5’te siyah/barut rengi kullanan Apple’ın iPhone 7’de koyu mavi renk seçeneğini kullanacak olması özellikle koyu renkli telefon seven kullanıcıları memnun edecek bir gelişme olacaktır.
shiftdelete
550453
Bu haberler ilginizi çekebilir