iPhone 7'de Depolama Alanı Artıyor!

iPhone 7 cephesinden sızıntılar gelmeye devam ediyor! Son olarak iPhone 7'nin satış kutusu kameralara yakalandı. Böylece depolama alanı ile ilgili de bilgi sahibi olmuş olduk. İşte görseller ve detayları...
19 Haziran 2016 18:28
iPhone 7de Depolama Alanı Artıyor!
Apple’ın eylül ayında duyuracağı iPhone 7 serisine ilişkin sızıntılar mobil dünyasında gündemi meşgul etmeyi sürdürüyor. Telefonlar için seri üretim sürecinin başlamasıyla birlikte son dönemde sızıntılarda önemli bir artış yaşandığını görüyoruz.
 
Tedarikçiler bu defa iPhone 7’nin satış kutusunu ortaya çıkardı. Çin’in Twitter’ı olarak bilinen mikro-blog sitesi Weibo aracılığıyla yayınlanan görüntüler, iPhone 7 modellerde 256GB depolama biriminin yer alacağını onaylıyor.
 
 
iPhone 6 Kutu Tasarımı Sürecek
 
Daha önce bu yönde sızıntılar gerçekleşmişti, ancak ilk defa elimizde somut bir verinin olduğunu söyleyebiliriz. iPhone 7 satış kutusu önden bakıldığında iPhone 6’dan beri kullanılan kutu tasarımının aynen süreceğini gösteriyor.
 
 

 
Daha önceki sızıntılar ayrıca iPhone 7 ailesinde başlangıç modelinin 32GB dahili depolamaya sahip olacağını göstermişti.
 
SanDisk imzası taşıyacak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bellek birimlerinde bu defa 64GB’lık seçeneğin olmayacağı bildiriliyor. Henüz kesinlik kazanmasa da, yeni nesil iPhone’ların 32/128/256GB depolama sunması bekleniyor.
shiftdelete
368192
Bu haberler ilginizi çekebilir