iPhone 7 Su Geçirmez Ve 3GB Ram İle Gelebilir

Apple iPhone 7 modeli için hazırlıklara başladı, haliyle sızıntılar da başladı! Yeni iPhone modeli için güvenilir bir kaynaktan gelen ilk sızıntılar su geçirmez ve 3gb ram'e sahip olduğu yönünde. İşte tüm detaylar...
21 Kasım 2015 17:35
iPhone 7 Su Geçirmez Ve 3GB Ram İle Gelebilir
Akıllı telefon sektöründe rekabetin hızlanması ile birlikte Apple da yeni model tanıtımlarına hız vermek zorunda kaldı. Geçtiğimiz aylarda iPhone 6S ve 6S Plus ile kullanıcıların karşısına çıkan Apple, yeni iPhone modeli için hazırlıklara başladı. Yeni iPhone modeli ile tasarımın yanında donanımsal anlamda da değişikliklere gidilecek.
 
 
 
 
Yeni iPhone Su Geçirmez Yapıda!
 
TrendForce araştırma şirketinin raporuna göre yeni iPhone modelinde 3GB RAM ve su geçirmezlik özelliği bulunacak. Sony'nin Xperia serisinde uyguladığı bu özellik oldukça ses getirmiş ve iyi bir pazarlama hamlesi olmuştu.
 
iPhone 6S ve 6S Plus'ta Apple'ın 2GB RAM kullanması çoklu uygulama performansını artırmış ve uygulamarın tekrardan açılması sorunu ortadan kalkmıştı. 3GB RAM kullanılması bu durumu çok daha üst seviyelere taşıyabilir ve oyundayken arkada uygulamanın kapanması vs. gibi durumların çok rahatlıkla üstesinden gelinebilir.
 
 
Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız yenilenen iPhone 5S aynı raporda yer alıyor. Apple'ın su geçirmezlik yeteneğini nasıl bir şekilde uygulayacağı henüz bilinmez iken cihazların suya dayanaklı yerine tamamen su geçirmez yapıda olması bekleniyor.
shiftdelete
417562
Bu haberler ilginizi çekebilir