iPhone 7 Plus Kamerası Sorunlu Mu?

Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 Plus modelinde donanımsal olma ihtimali yüksek bir hata ortaya çıktı. Detaylar ilgili haberde..
23 Aralık 2016 17:55
iPhone 7 Plus Kamerası Sorunlu Mu?
Apple'ın yeni telefonu iPhone 7 Plus modellerinde kronik olma ihtimali yüksek bir kamera sorunu baş gösterdi. Bu sorun kullanıcılarını cihaz değişimine kadar sürüklüyor.
 
iPhone 7 Plus kamera sorunu ortaya çıktı!
 
Apple iPhone 7 Plus ile ilgili ortaya çıkan kamera sorunu oldukça can sıkacak türden zira bu sorunun yazılımdan ziyade donanım kaynaklı olduğu belirtiliyor. Bu sorunla karşılaşan kullanıcıların telefonlarını değişime vermek zorunda kaldığı söylenmekte. 
 
iPhone 7 Plus kamerası uygulaması başlatıldığında tamamen siyah bir ekran görünüyor bir süre sonra ise yeşil ve mor renklere dönüşen ekranda aşırı ısınma mesajı olarak "iPhone'nun soğumaya ihtiyacı var" mesajı görünüyor. İşin ilginç kısmı ise telefonun bu miktarda ısınmamış oluşu.
 
Bu hatayla karşılaşan kullanıcılar fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra da aynı hatanın sürdüğünü belirtmekte. Donanımsal olduğu belirtilen bu hataya denk gelirseniz en kısa sürede değişim talebinde bulunmanızda fayda var.
 
shiftdelete
683260
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!
    Xiaomi'nin yeni telefonu olan ve hakkın da pek haber yapılmayan telefonu Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition bugün piyasaya sunuluyor. İşte Xiaomi Mi 6 CE'nin…
  • İşte Samsung Galaxy Wide 2!İşte Samsung Galaxy Wide 2!
    Samsung, yeni telefonu olan Galaxy Wide 2 tanıtıldı. Giriş seviyesi olan Galaxy Wide 2, uygun fiyatı ile de öne çıkıyor.
  • LG X Venture Tanıtıldı!LG X Venture Tanıtıldı!
    LG'nin yeni telefonu X Venture tanıtıldı. LG X Venture darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı olması ile dikkat çekiyor...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama