iPhone 7 Kılıfları Satışa Çıktı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kılıf satışları başladı! Böylece iPhone 7'nin muhtemel tasarımları ortaya çıktı. İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın tasarımları...
11 Haziran 2016 16:43
iPhone 7 Kılıfları Satışa Çıktı
Tüm dünyanın merakla beklediği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus görünüşe bakılırsa eylül ayına kadar gündemde yer edinmeye devam edecek. Gün içerisinde yayınladığımız bir haberde telefonun renk seçeneklerinin büyük oranda belirlendiği gördük.
 
Son gelişme ise iPhone 7 modelleri için kılıf satışının başlaması oldu. Ünlü aksesuar satıcısı MobileFun, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kılıf satışını başlattı. 7 ve 10.5 sterlinden satışa çıkan kılıflar her iki telefonun muhtemel tasarımına ilişkin önemli ipuçları veriyor.
 
 
iPhone 7 tasarımı nasıl olacak?
 
Söze iPhone 7’den başlayacak olursak; görünüşe bakılırsa bugüne kadar ortaya çıkan görüntüler ve dillendirilen iddiaların büyük bölümü gerçek çıkacak. iPhone 6s tasarımını büyük oranda sürdürecek iPhone 7’de kulaklık girişi olmayacak.
 
 

 
Lightning portunun her iki yanında hoparlör çıkışları yer alacak. Arka bölümde ise daha büyük bir kamera sensörünün telefonda yer alacağı bir kez daha kanıtlandı.
 
iPhone 7 Plus, standart modelde olmayan iki önemli özelliğe sahip olacak. Bunlardan ilki çift kamera modülü.  Son dönemin popüler donanımlarından biri olan çift arka kamera iPhone 7 Plus'ın ayırt edici özelliklerinden biri olacak; ancak çift kameranın neler sergileyeceği şimdilik bilinmiyor.
 
 

 
Bir diğer önemli detay ise Smart Connector. Apple’ın iPad Pro tabletlerde yer verdiği giriş iPhone 7 Plus modeline de eşlik edecek. Söz konusu giriş sayesinde telefonla birlikte harici klavye başta olmak üzere farklı aksesuarların kullanılması sağlanacak. 
 
shiftdelete
527543
Bu haberler ilginizi çekebilir