iPhone 7 Kılıfı Göründü

iPhone 7 modeline ait yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7 kılıf sızıntıları, telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Tüm detaylar haberimizde...
09 Mart 2016 18:11
iPhone 7 Kılıfı Göründü
Samsung, LG ve Sony cephesinin amiral gemisi modellerini tanıtmasından sonra gözler Apple’a çevrildi. Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte iPhone 7 modelini tanıtacak olan Apple’ın, inovasyon konusunda bir şeyler yapması bekleniyor.
 
Bu inovasyonun ilk hamlesi olarak tasarım gösteriliyor. Her “s” serisinde olduğu gibi iPhone 6s’te de tasarımı değiştirmeyen Apple’ın, iPhone 7 ile tasarımı değiştirmesine kesin gözüyle bakılıyordu.. Ta ki bugün @OnLeaks tarafından gelen sızıntıya kadar.
 
@OnLeaks tarafından sızdırılan iPhone 7 kılıfları, Apple’ın tasarım açısından büyük bir yenilik ile karşımıza çıkmayacağının sinyallerini veriyor. iPhone 7 kılıfından yorumladığımız kadarıyla; 3.5mm kulaklık girişi iptal edilecek ve yerine hoparlör yerleştirilecek.
 
 
Stereo hoparlör ile gelmesi beklenen iPhone 7, ana hatları ile iPhone 6s ile aynı olabilir. Kamera bölümünde ise normal iPhone 6s kılıflarına göre kılıfta biraz daha boşluk olduğu görünüyor. Bu da iPhone 7’nin çift lens ile gelme ihtimalini güçlendiriyor.
 
 
 
Apple’ın gelecek iPhone modelinde 3.5mm stereo kulaklık girişini kaldıracağı ve stereo ses çıkışına yer vereceği iddia edilmişti. Kılıfın alt kısmına baktığımızda bu değişikliğin tasarıma yansıdığını görüyoruz.  Kılıftaki kamera boşluğu ise, çift kamera iddialarını doğrulayacak şekilde daha fazla bırakılmış. 
 
 
Bakalım Apple iPhone 7 ile LG G5’in modüler yapısına ve Galaxy S7’nin güçlü kamerasına karşı nasıl bir tutum sergileyecek.
 
 

 

shiftdelete
274437
Bu haberler ilginizi çekebilir