iPhone 7 Kamerası Sızdırıldı!

Apple'ın sabırsızlıkla beklenen modeli iPhone 7 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de iPhone 7'ye ait olduğu söylenen çift kamera modülü sızdırıldı! İşte tüm detaylar...
15 Mart 2016 18:48
iPhone 7 Kamerası Sızdırıldı!
iPhone 7 hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı haberi gelmeye devam ediyor. Cihazın iPhone 7 ve iPhone 7 Pro adında iki versiyon şeklinde çıkması beklenirken bugün gelen yeni bir sızıntı gündeme bomba gibi düştü.
 
Kasası olduğu iddia edilen görüntülerin sızdırılmasının ardından insanların ilgisini daha da çeken iPhone 7 Pro modelinin, kamera modülünün de görüntüleri sızdırıldı!
 
Diğer sızıntıları doğrulayacak bir biçimde çift kamera barındıran modül, tasarımsal açıdan da önceki nesil iPhone'lardaki kamera modüllerine benzerlik gösteriyor.
 
 
Eklenen ikinci kameranın ne işe yarayacağı net olarak belli değil. Fakat daha iyi odaklama ve 3D fotoğraf çekimi için ekleneceği söylenen ikinci kamera ile iPhone kullanıcılarının kamera deneyimi katlanacak gibi gözüküyor.
 
Eylül ayındaki etkinliğe önümüzde uzun bir süre var. Sızıntıların güvenilir kaynaklardan geldiği söylense de yeni iPhone bize kamerasıyla sürpriz yapabilir.
shiftdelete
7265
Bu haberler ilginizi çekebilir