iPhone 7 İçin Yeni Instagram Düzenlemesi!

Instagram fotoğrafları iPhone 7'e daha canlı görünmeye başladı! Instagram iPhone 7 kullanıcılarına vaat ettiği özellikleri sonunda ekledi!
06 Ocak 2017 22:58
iPhone 7 İçin Yeni Instagram Düzenlemesi!
Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için yaptığı en son duyurulardan biri geniş renk aralığında fotoğraf ve video kayıt özelliği olmuştu. Wide Color Capture adı verilen bu özellik, Instagram tarafından da desteklenecek.
 
Güncelleme iPhone 7'ler için kullanılabilir durumda
 
Instagram'ın kurucu ortağı ve CTO'su Mike Krieger, yaptığı açıklamada; Instagram kullanıcısı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerinin, telefonlarının kamera kapasitesinden tamamen yararlanabileceklerini, Instagram'ın son güncellemesiyle beraber Wide Color Capture desteğini sunmaya başladığını belirtti.
 
Bunun yanında kullanıcılar, Apple Live Photos modu açıkken çektikleri fotoğrafları Boomerang’a dönüştürebilecek.
 
 
Krieger'ın Twitter'daki kısa açıklamasına göre Instagram'ın geniş renk yakalama desteği neredeyse tüm kullanıcılara aktarıldı ve uygulamanın son güncellemesinden bu yana yavaşça kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandı.
 
Özellikle iPhone 7 Plus'ın optik zoom ve portre modu destekeleyen çift kamerasıyla beraber, Instagram'ın iPhone 7 modellerine verdiği ek destekle, Instagram'da iPhone 7 kullanıcıları, diğer kullanıcılarına göre çok daha kaliteli fotoğraflar paylaşabilecekler.
 
Bakalım Apple ile Instagram'ın arasında esen sıcak rüzgarlar, bizlere ne gibi iyileştirmeler olarak geri dönecek?
 
shiftdelete
866216
Bu haberler ilginizi çekebilir