iPhone 7 Alana Büyük Fırsat!

Ülkemizin önemli operatörlerinden biri olan Vodafone, iPhone 7 için ilginç bir kampanya başlattı. Vodafone "Akıl almaz yenileme" adını verdiği kampanyayı duyurdu. Detayları haberimizin devamında...
14 Ekim 2016 19:45
iPhone 7 Alana Büyük Fırsat!
Bugün itibarıyla ülkemizde resmi olarak satışa çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için operatörler yeni kampanyalarını duyurmaya başladı. Ülkemizin önemli operatörlerinden biri olan Vodafone, iPhone 7 için "Akıl Almaz Yenileme" kampanyasını duyurdu.
 
 
IPhone 8 İçin Sözleşmenizi Beklemeyin
 
Bu kampanya ile birlikte müşteriler, bir önceki modelin sözleşmesi bitmeden yeni iPhone'a geçebiliyor. Bir başka deyişle Vodafone'dan "Akıl almaz yenileme" kampanyası ile iPhone 7 satın alan kullanıcılar, 12 ayın sonunda hiçbir ceza ödemeden bir üst model için yeni sözleşme yapabilecek. 
 
Tabii ki bir yılın sonunda iPhone 7 modelinin çalışır durumda olması gerektiğini de belirtelim.
 
Şu anda bu kampanya dahilinde iPhone 7 almak isteyen kullanıcılar 24 ay taksitle 165 TL'den başlayan fiyatlarla, iPhone 7 Plus için de 182 TL'den başlayan fiyatlarla modellere sahip olabiliyor. 
 
Bu arada neden iPhone 7s değil de iPhone 8 diye düşünüyorsanız, önümüzdeki yıl iPhone'un 10. yılı olduğundan büyük ihtimalle iPhone 7s modellerini görmeyeceğiz. Tabii ki bu şimdilik sadece bir beklenti.
 
Önümüzdeki yıl iPhone 7s modeli çıkarsa, bu kampanya yine ayın şekilde işleyişte olacak.
shiftdelete.net
597185
Bu haberler ilginizi çekebilir