iPhone 6S'in Depolama Kapasitesi Belli Oldu

iPhone 6s'e ait bilgiler sızmaya devam ediyor! Bu kez iPhone 6S'in depolama kapasitesi belli oldu. Detaylar haberimizde...
06 Temmuz 2015 16:16
iPhone 6Sin Depolama Kapasitesi Belli Oldu
Apple her sene olduğu gibi bu senede yeni iPhone modelini Eylül ayında tanıtacak. Her ne kadar hakkında birçok sızıntı haber olsa da Apple'ın bu sene nasıl bir modeli bizlere sunacak merakını taşıyoruz. Daha önce de üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri olan “iPhone kaç GB olacak?” sorusunu yanıtlayacağız.
 
Her sene artan video kapasiteleri, uygualama ve oyun güncellemeleri, telefonun kendi işletim sisteminin kullandığı alan günümüz şartların 16 GB başlangıç modeli olarak yetmemeye başladığı artık çok açık. Beklentiler de iPhone 6s’in en alt depolama seçeneği olarak sunulması beklenen modelinin 32 GB olması yönündeydi. Neredeyse her gün gelen sızıntı haberler bile bu yöndeydi. Biz bile kendimizi buna inandırmıştık fakat Apple iPhone 6s’in sızan ana kart görselleriyle en alt depolama seçeneği 16 GB olacağı kesinleşti.
 
 
Bu sızıntılar iPhone 6s’in tanıtılmasına kadar devam edecek gibi görünüyor. Fakat geçen sene de bu tür güvenilir kaynaklardan benzer görüntüler yayımlanmıştı ve bu cihazlar, görüntülerle birebir uyacak şekilde resmi olarak tanıtılmıştı.
webtekno
27001
Bu haberler ilginizi çekebilir