iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Çıkış Tarihi

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için merakla beklenen çıkış tarihini de açıkladı. İşte iPhone 6s ve iPhone 6s Plus çıkış tarihi...
22 Eylül 2015 10:10
iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Çıkış Tarihi
iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın satışa çıkış tarihi açıklandı.
 
Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın 25 Eylül Cuma günü yerel saat ile 20:00'dan itibaren Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, Birleşik Krallık ve ABD'de Apple Store'larda satışa sunulacağını açıkladı.
 
Apple Dünya Pazarlama Kıdemli Genel Başkan Yardımcısı Philip Schiller yaptığı açıklamada, "iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'a yönelik müşteri tepkisi inanılmaz derecede pozitif oldu, en gelişmiş iPhone'larımızı bu Cuma gününden itibaren müşterilerimize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. iOS 9 Apple'ın tarihinde şimdiye kadar çıkardığı diğer yazılım sürümleriyle karşılaştırıldığında, daha fazla sayıda kullanıcı tarafından indirilmesi bakımından olağanüstü bir başlangıç yaptı" dedi.
 
iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 25 Eylül Cuma günü Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, Birleşik Krallık ve ABD'de altın, gümüş, uzay grisi ve yeni roze altın metalik renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Çeşitli renklerde deri ve silikon kılıflar ve uygun renkteki metalik renk seçenekleriyle Lightning Dock'lar dahil olmak üzere, Apple tarafından tasarlanan aksesuarlar da bulunabilecek.
 
iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın Türkiye çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak Kasım ayında çıkması bekleniyor.
cnnturk
862334
Bu haberler ilginizi çekebilir