iPhone 6S Smart Battery Case Özellikleri

Apple'ın iPhone 6 ve iPhone 6s modelleri ile uyumlu olan bataryalı kılıfının özellikleri belli oldu. iPhone 6s Smart Battery Case'i akıllı yapan 5 önemli özellik haberimizde...
14 Aralık 2015 16:48
iPhone 6S Smart Battery Case Özellikleri
iMore ekibinden Rene Ritchie'nin yapmış olduğu araştırmaya göre iPhone 6s Smart Battery Case söylendiği gibi gerçekten akıllı bir kılıf. Peki, Phone 6s Smart Battery Case'i akıllı yapan özellikler ne?
 
 
 
iPhone 6s Smart Battery Case'in özellikleri: 
 
1- iPhone 6s Smart Battery Case ürününde anten yer alıyor. Bu anten iPhone ile etkileşime giriyor ve çekim kalitesini artırıyor. Çekim kalitesi arttığı için iPhone daha az enerji harcıyor.
 
2- iPhone şarja takıldığında başlayan yedekleme işlemi gibi hizmetler bu kılıf ile devreye girmiyor. iPhone, kılıfın bir harici batarya olduğunu anlıyor ve iPhone şarja takılıyken yapılan işlemler 2. plana atılıyor.
 
3- iPhone 6s Smart Battery Case'i taktığınız zaman enerji tüketen ve işlemciyi yoran uygulamalar otomatik olarak kapatılıyor.
 
4- Enerji akımı konusunda ön plana çıkan iPhone 6s Smart Battery Case, iPhone'a sürekli akım vererek boşuna şarj tüketmektense gerekli olduğu durumlarda devreye giriyor ve enerji akımını sabit bir düzeyde tutuyor.
 
5- iOS 9 güncellemesi ile gelen bildirim merkezindeki "Piller" özelliği iPhone 6s Smart Battery Case'de de kullanılıyor. Bildirim merkezinden hem bataryanızın durumunu hem de harici bataryanın durumunu görebiliyorsunuz.
shiftdelete
964881
Bu haberler ilginizi çekebilir