iPhone 6'nın Kaderinde Bükülmek Var

iPhone 6'nın bükülmesi tam anlamıyla dalga konusuna dönüşmüşken, sonunda bu da oldu. Bükülmek iPhone 6'nın kaderinde mi var?
09 Ekim 2014 01:11
iPhone 6nın Kaderinde Bükülmek Var
iPhone 6'nın bükülme haberleri Apple'ın başkanı Tim Cook'u çok kızdırıyor. Hatta Apple bu haberler nedeniyle öylesine öfkeleniyor ki, iPhone 6'nın bükülüp bükülmediğini görmek için için test yapan bir teknoloji sitesinin Apple toplantılarına katılımına veto geldi. Bir anlamda "özgür basını susturmak için sansür" anlamına gelen bu gelişme henüz dünyada şok etki yaratmıştı ki, bu kez Apple'ın ürünlerini satan bir mağazada, mağazanın tasarımı nedeniyle iPhone 6 reklam panolarının bükülmüş iPhone 6 imajına benzemesi büyük bir ironi ortaya çıkardı. 
 
 
Hollanda'daki teknoloji mağazasının, üst tarafı müşterilere doğru eğilmiş reklam panolarına yerleştirilen iPhone 6 reklamları kullanıcıların dikkatinden kaçmayınca, internete yayılan bu fotoğraf iPhone 6'nın bükülmesi olayına yeni bir boyut kazandırdı.
 
Bakalım, bükülme testini yapan teknoloji editörlerinin Apple basın toplantılarına girişini yasaklatan Tim Cook şimdi Hollanda'daki mağazanın sahibini arayıp Apple ürünlerini mağazadan çekmekle tehdit edecek mi?
hurriyet
Etiketler : Apple , iphone , iPhone 6 , iPhone 6 Plus
769921
Bu haberler ilginizi çekebilir