iPhone 6'nın bazı görselleri sızdırıldı

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 6 hakkındaki sızıntılar dur durak bilmeden gelmeye devam ediyor. İşte iPhone 6’nın render görselleri.
03 Temmuz 2014 15:36
iPhone 6nın bazı görselleri sızdırıldı

iPhone 6 gerçekten uzun zamandır teknoloji gündemini meşgul ediyor diyebiliriz. Neredeyse her gün bir sızıntı ile karşımıza çıkan akıllı telefonun, şimdide 4,7 inç ekrana sahip versiyonunun render görselleri oluşturuldu. Mark Pelin tarafından tasarlanan iPhone 6 render görselleri, bu zamana kadar sızan tüm

 

iPhone 6 görüntülerinden daha gerçekçi.

 

Uzun süredir maketlerini görebildiğimiz iPhone 6'nın tasarımının maketlerdeki gibi olmayacağı ancak az çok benzeyeceği tahmin ediliyordu. Maket cihazların yeterince güzel olmadığını düşünen kişilerden olan Mark Pelin (Kendisi bu konuda pek yalnız değil) 4,7 inç iPhone 6'yı olabilecek en gerçekçi biçimde çizmeyi başardı.

 

 

En gerçekçi görüntüler

 

Bu zamana kadar gelen sızıntıların çok büyük bir bölümünün Apple tarafından yapılmadığı ortadaydı. 3D yazıcıların yaygınlaşması bu sızıntıların sayısını arttırırken gerçeklik ihtimalini bir hayli düşürüyordu. Bu görüntüler her ne kadar bir tasarımcının kendi yorumu olsa da, Sonbahar'da karşımıza çıkacak olan iPhone 6'ya oldukça benzediği düşünülüyor.

 

 

shiftdelete
Etiketler : Apple , iphone , iPhone 6
356069
Bu haberler ilginizi çekebilir