iPhone 6 ve 6S İçin Bataryalı Kılıflar Satışa Çıktı

Apple, iPhone 6 ve 6S İçin bataryalı kılıflarını satışa çıkardı! Smart Battery Case isimli ürünün tüm detayları haberimizde...
08 Aralık 2015 16:52
iPhone 6 ve 6S İçin Bataryalı Kılıflar Satışa Çıktı
Piyasanın en çok tercih edilen telefon modellerinden birisi olan iPhone'lar, bu telefonu kullanan bazı kişiler için yetersiz batarya kapasitesine sahip. Sahip olduğu az kapasite ile günden güne daha çok şarj gereksinimi duyan ve bataryası daha hızlı tükenen iPhone'lar, tüm aksesuarları Apple tarafından üretildiği için güvenilir bir ek bataryaya (bataryalı kılıfa) sahip değillerdi. Bu durumu gören ve kendine bu durumdan çıkar sağlamayı hedefleyen Apple, bugün yapılan açıklama ile birlikte iPhone 6 ve iPhone 6S için bataryalı kılıf ürettiğini duyurdu.
 
 
Smart Battery Case adı verilen bu yeni bataryalı kılıf, şu an Apple'ın online mağazasında satışa sunulmuş durumda. Ülkemizde 399 TL fiyat etiketi bulunan Smart Battery Case, Apple'ın söylediğine göre iPhone'ların batarya ömrünü büyük derecede artırıyor. Apple Smart Battery Case'in, LTE bağlantısı ile internet kullanımını 18 saate, video oynatma süresini 20 saate ve konuşma süresini 25 saate çıkarabileceğini belirtti. Kılıfın basına yayılan fotoğraflarına bakacak olursak bu kılıfın klasik bataryalı kılıflarla aynı tasarıma sahip olduğu görülüyor. Tamamen lastikten oluşan bu kılıf oldukça esnek bir yapıya sahip ve Apple'ın sergilediklerine göre sadece beyaz renk seçeneğine sahip.
 
webtekno
735867
Bu haberler ilginizi çekebilir