iPhone 6 kamerası ile ilgili bir bilgi daha geldi!

Yeni iPhone 6'nın kamerasıyla ilgili bir bilgi daha sızdı? Acaba yeni iPhone'un kamerası beklenenden farklı olabilir mi?
24 Mart 2014 11:40
iPhone 6 kamerası ile ilgili bir bilgi daha geldi!

iPhone'la ilgili her gün farklı bir spekülasyon ortaya atılıyor. Son iddialar ise Iphone'un kamerası hakkında. Belirtilenlere göre yeni Iphone'un kamerası 8 megapikselde kalacak. Apple'ın megapikseli yükseltmektense, sensör ve diğer kısımlar üstünde geliştirmeler yaparak, kaliteli fotoğraf ve video çekiminin sağlanmasını amaçladığı vurgulanıyor.

 

Kameranın 8 megapiksel boyutunda kalacağı iddiaları, Iphone 5S için de öne sürülmüştü. Apple'a yakın bazı kaynaklar tarafından bu durum doğrulanmış ve 5S resmi olarak tanıtıldığında 8 megapiksellik kamerayla tanıtılmıştı. Apple genel olarak her Iphone modelinde kamerayı biraz daha geliştirip, görüntü kalitesini arttırıyor. Ama şimdi durum biraz daha farklı. Kullanıcılar daha büyük batarya ve ekranla birlikte kameranın değerinin de biraz daha artmasını bekliyor. Barclays analistlerine göreyse kamera 8 megapikselle sınırlı kalmayacak

haberler.com
Etiketler : iphone , iPhone 6 , iphone kamera
865373
Bu haberler ilginizi çekebilir