iPhone 6 çerçevesiz mi olacak

Gelecek nesil iPhone'un kasasına ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf internete düştü. Çin kaynaklı paylaşımda tamamen değişime uğrayan çerçevesiz bir tasarım yer alıyor.
04 Mart 2014 11:27
iPhone 6 çerçevesiz mi olacak

Apple'ın gelecek nesil iPhone'unun kasasına ait olduğu iddia edilen yeni bir fotoğraf ortaya çıktı. Fransız Nowhereelse.fr sitesinin yayımladığı Çin kaynaklı görsel, tamamen yeni tasarıma sahip bir iPhone'a işaret ediyor. Fotoğrafa ön yüzü görünen kasa, uzun süredir iddia edilen çerçevesiz iPhone söylentilerini de doğrular nitelikte.

 

Çerçevesiz tasarım, büyüyen ekran


Paylaşılan görselde sadece iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen yeni ön yüz değil, iPhone 4 ve iPhone 5'in ön yüzleri de yer alıyor. Yeni nesil iPhone'a ait olduğu iddia edilen kasa, cihazın ekranının hem boy hem de en olarak büyüdüğünü gösteriyor. Çerçevelerin kaldırılmasıyla genişleyen ekranın boyu da iPhone 5'e göre biraz uzatılmış durumda.

 


İnternet çevreleri sızıntıya temkinli


Sızıntıların gerçek olup olmadığı hakkında net bir bilgi bulunmazken, internet çevrelerinde fotoğrafa temkinli yaklaşılıyor. Gelecek nesil iPhone hakkında bugüne kadar ortaya atılan iddialar cihazın 4.7 inç ekrana sahip olacağı yönünde. Apple'ın iki yeni modeli duyuracağı yönündeki iddialarda ise 5.7 inç büyüklüğünde "pro" bir modelden de söz ediliyor. Bakalım Sonbahar ayları yaklaştıkça ne gibi sızıntılar ortaya çıkacak?

666183
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
 • Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone görüntülerinin piyasaya sızmasını istemiyor. Peki ama görüntülerin ortaya çıkmasına nasıl engel olacak?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama