iPhone 6 çerçevesiz mi olacak

Gelecek nesil iPhone'un kasasına ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf internete düştü. Çin kaynaklı paylaşımda tamamen değişime uğrayan çerçevesiz bir tasarım yer alıyor.
04 Mart 2014 11:27
iPhone 6 çerçevesiz mi olacak

Apple'ın gelecek nesil iPhone'unun kasasına ait olduğu iddia edilen yeni bir fotoğraf ortaya çıktı. Fransız Nowhereelse.fr sitesinin yayımladığı Çin kaynaklı görsel, tamamen yeni tasarıma sahip bir iPhone'a işaret ediyor. Fotoğrafa ön yüzü görünen kasa, uzun süredir iddia edilen çerçevesiz iPhone söylentilerini de doğrular nitelikte.

 

Çerçevesiz tasarım, büyüyen ekran


Paylaşılan görselde sadece iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen yeni ön yüz değil, iPhone 4 ve iPhone 5'in ön yüzleri de yer alıyor. Yeni nesil iPhone'a ait olduğu iddia edilen kasa, cihazın ekranının hem boy hem de en olarak büyüdüğünü gösteriyor. Çerçevelerin kaldırılmasıyla genişleyen ekranın boyu da iPhone 5'e göre biraz uzatılmış durumda.

 


İnternet çevreleri sızıntıya temkinli


Sızıntıların gerçek olup olmadığı hakkında net bir bilgi bulunmazken, internet çevrelerinde fotoğrafa temkinli yaklaşılıyor. Gelecek nesil iPhone hakkında bugüne kadar ortaya atılan iddialar cihazın 4.7 inç ekrana sahip olacağı yönünde. Apple'ın iki yeni modeli duyuracağı yönündeki iddialarda ise 5.7 inç büyüklüğünde "pro" bir modelden de söz ediliyor. Bakalım Sonbahar ayları yaklaştıkça ne gibi sızıntılar ortaya çıkacak?

249794
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Snapchatten Özel Hikayeler Modu!Snapchat'ten Özel Hikayeler Modu!
    Snapchat, yeniliklere devam ediyor. Şimdi ise kullanıcılarına yeni özelliliği olan "özel hikayeler" modunu tanıttı. İşte ayrıntıları...
  • Google Jamboard Satışa Çıkıyor!Google Jamboard Satışa Çıkıyor!
    Google'ın 55 inç ekrana sahip yeni dijital tahtası Google Jamboard satışa sunuldu. İşte Google Jamboard'ın fiyatı ve hakkındaki tüm…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama